partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-02-05 20/20
1 Joanna Puternicka Orientop Warszawa 2017-02-19 20/20
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Warszawa 2017-02-19 20/20
3 Krzysztof Łazowski KInO Stowarzysze 2017-06-18 20/20
4 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-13 20/20
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 20/20
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 20/20
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 20/20
8 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-20 20/20
9 Edward Fudro JEJ Police 2017-12-08 20/20
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-02-28 20/20
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2018-05-04 20/20
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2018-05-04 20/20
13 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-07-08 20/20
14 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-07-08 20/20
15 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-07-08 20/20
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-15 20/20
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-15 20/20
18 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 20/20
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-07 20/20
20 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-07 20/20
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-08 20/20
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-26 20/20
23 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-26 20/20
24 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-26 20/20
25 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-26 20/20
26 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-16 20/20
27 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-01-24 19/20
28 Przemysław Witczak Warszawa 2020-03-06 20/20
29 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 20/20
30 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-16 20/20
31 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-03-06 20/20
32 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-03-06 20/20
33 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-03-29 20/20
34 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-03-29 20/20
35 Dominik Pruss Kłodzko, Traperzy (Do. 2) 2021-07-10 20/20
36 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-04 20/20
37 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-02 20/20
38 Marcin Maciejewski Wrocław 2022-03-27 20/20
39 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-28 20/20
40 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-06-22 20/20
41 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-07 20/20
42 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
43 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
44 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
45 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
46 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-09-04 17/17
47 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
48 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
49 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
50 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
51 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-09-04 20/20
52 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-25 20/20
53 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 20/20
54 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-02 20/20
55 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-08 20/20
56 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-08 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies