partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-03-01 23/23
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-03-01 23/23
1 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-10 23/23
2 Jacek Piekarski Brwinów 2017-06-10 23/23
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-06-10 23/23
4 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-10 23/23
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-24 23/23
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-24 23/23
7 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-24 23/23
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-09-15 23/23
9 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-13 23/23
10 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-13 23/23
11 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-04-13 23/23
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-04 23/23
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-04 23/23
14 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 23/23
15 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 23/23
16 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 23/23
17 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 23/23
18 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 23/23
19 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 23/23
20 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-11-03 23/23
21 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-03-30 23/23
22 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-03-30 23/23
23 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-29 19/23
24 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-29 19/23
25 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-29 19/23
26 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-29 19/23
27 Adam Musiejko Józefów 2019-08-20 23/23
28 Leszek Stankiewicz Józefów 2019-08-20 23/23
29 Paweł Szubert Warszawa 2020-05-29 23/23
30 Janusz Wilkowiecki 44 DH Iskra 2020-07-04 23/23
31 Kaja Fangrat 27 DH Łowcy 2020-07-04 23/23
32 Lena Fangrat 27 DH Łowcy 2020-07-04 23/23
33 Jan Lipiński Warszawa 2020-08-13 20/23
34 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2020-10-20 19/23
35 Marianna Narkiewicz Warszawa 2020-10-20 19/23
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-08-29 23/23
37 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-08-29 23/23
38 Martyna Stypa Sandomierz 2021-09-09 23/23
39 Piotr Koziara Sandomierz 2021-09-09 23/23
40 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-12-03 23/23
41 Artur Świderski Radzymin 2022-07-03 13/23
42 Ewa Świderska Radzymin 2022-07-03 13/23
43 Marysia Świderska Radzymin 2022-07-03 13/23
44 Mateusz Świderski Radzymin 2022-07-03 13/23
45 Małgosia Świderska Radzymin 2022-07-03 13/23
46 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-27 23/23
47 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 23/23
48 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 23/23
49 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-05-25 23/23
50 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-30 23/23
51 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-30 23/23
52 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-07-02 23/23
53 Joanna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-07-02 23/23
54 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-07-02 23/23
55 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-07-02 23/23
56 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-02 23/23
57 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-07-28 23/23
58 Aneta Smardzewska Warszawa 2023-08-26 23/23
59 Anna Zaorska Warszawa 2023-08-26 23/23
60 Anna Łopacka Warszawa 2023-08-26 23/23
61 Arkadiusz Zaorski Warszawa 2023-08-26 23/23
62 Marek Koba Jaworzno 2024-03-17 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies