partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Mikutel Kozienice 2017-06-01 13/13
II Tomasz Mikutel Kozienice 2017-06-01 13/13
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-02 13/13
2 Tomasz Łaski Stowarzyszone/Wytrzeszczone/Niepoślipki 2017-06-02 13/13
3 Ania Tokarczyk Kozienice 2017-06-13 13/13
4 Maria Minda Kozienice 2017-06-13 13/13
5 Sandra Kocyk Kozienice 2017-06-13 13/13
6 Julia Strzelczyk Kozienice 2017-06-13 13/13
7 Amela Worobiec Kozienice 2017-06-13 13/13
8 Tomasz Worobiec Kozienice 2017-06-13 13/13
9 Maciej Smolarczyk Kozienice 2017-06-13 13/13
10 Renata Bachanek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
11 Elena Michalska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
12 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
13 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
14 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
15 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
16 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
17 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
18 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
19 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
20 Martyna Komiek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
21 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-13 13/13
22 Aleksandra Pyc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-19 13/13
23 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-19 13/13
24 Julia Cygan TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-19 13/13
25 Michał Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-19 13/13
26 Maciej Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-19 13/13
27 Bartosz Jaroszewski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-19 13/13
28 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-24 13/13
29 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-24 13/13
30 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-24 13/13
31 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-29 13/13
32 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-10-22 13/13
33 Sławomir Otap Warszawa 2017-11-11 13/13
34 Tadeusz Otap Lublin 2017-11-11 13/13
35 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-11 13/13
36 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-15 13/13
37 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-15 13/13
38 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-05-01 13/13
39 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-01 13/13
40 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-05-01 13/13
41 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-01 13/13
42 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-01 13/13
43 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-01 13/13
44 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-01 13/13
45 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-08 13/13
46 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-08 13/13
47 Aneta Konefał Warszawa 2018-09-08 13/13
48 Oliwia Konefał Warszawa 2018-09-08 13/13
49 Paweł Konefał Warszawa 2018-09-08 13/13
50 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-09-08 13/13
51 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-05-30 13/13
52 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 13/13
53 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-18 13/13
54 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-01 11/13
55 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-08-10 13/13
56 Agnieszka Osóbka Radom 2020-08-18 12/13
57 Wiktoria Osóbka Radom 2020-08-18 12/13
58 Weronika Osóbka Radom 2020-08-18 12/13
59 Dawid Osóbka Radom 2020-08-18 12/13
60 Agata Kostyra Otwock 2020-08-27 13/13
61 Paweł Kostyra Otwock 2020-08-27 13/13
62 Zosia Kostyra Otwock 2020-08-27 13/13
63 Faustyna Kostyra Otwock 2020-08-27 13/13
64 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-11 13/13
65 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-11 13/13
66 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2020-10-11 13/13
67 Martyna Stypa Sandomierz 2021-04-18 13/13
68 Piotr Koziara Sandomierz 2021-04-18 13/13
69 Katarzyna Wożniak KInO Stowarzysze 2021-05-16 13/13
70 Filip Wożniak KInO Stowarzysze 2021-05-16 13/13
71 Jagoda Wożniak KInO Stowarzysze 2021-05-16 13/13
72 Halina Wożniak KInO Stowarzysze 2021-05-16 13/13
73 Wojciech Woźniak KInO Stowarzysze 2021-05-16 13/13
74 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-29 13/13
75 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-29 13/13
76 Adam Musiejko Józefów 2022-02-03 13/13
77 Artur Szczepanik Warszawa 2022-02-03 13/13
78 Leszek Stankiewicz Józefów 2022-02-03 13/13
79 Magda Dziemińska Warszawa / Józefów 2022-02-03 13/13
80 Małgorzata Nowak Józefów 2022-02-03 13/13
81 Monika Piotrowska Nowy Dwór Maz. 2022-02-03 13/13
82 Szymon Stankiewicz Warszawa / Józefów 2022-02-03 13/13
83 Ula Sapryk Warszawa 2022-02-03 13/13
84 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-03-27 13/13
85 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-03-27 13/13
86 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-05-02 13/13
87 Artur Świderski Radzymin 2022-08-23 13/13
88 Ewa Świderska Radzymin 2022-08-23 13/13
89 Marysia Świderska Radzymin 2022-08-23 13/13
90 Mateusz Świderski Radzymin 2022-08-23 13/13
91 Małgosia Świderska Radzymin 2022-08-23 13/13
92 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-05 13/13
93 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-05 13/13
94 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-25 13/13
95 Julia Amerek TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-25 13/13
96 Krystian Wolski TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-25 13/13
97 Maja Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-25 13/13
98 Oliwia Banasik TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-25 13/13
99 Zuzanna Ludwiczak TKPZ w Brzeźnicy 2022-11-25 13/13
100 Marek Koba Jaworzno 2023-07-29 13/13
101 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2023-08-05 11/11
102 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2023-08-05 11/11
103 Jacek Piekarski Brwinów 2023-08-05 11/11
104 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-01 13/13
105 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2023-10-01 13/13
106 Michał Pokraka KTP Niezależni / Lublin 2024-02-04 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies