partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Stanisława Dzikoń Biłgoraj 2017-05-01 16/16
1 Aleksandra Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-07-07 16/16
2 Andrzej Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-07-07 16/16
3 Antoni Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-07-07 16/16
4 Ewelina Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-07-07 16/16
5 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2017-07-18 16/16
6 Magdalena Radzio Warszawa 2017-08-24 16/16
7 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-12 16/16
8 Tadeusz Otap Lublin 2017-11-12 16/16
9 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-11-12 16/16
10 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-04-21 16/16
11 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-04-21 16/16
12 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-04-21 16/16
13 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-04-21 16/16
14 Jakub Tokarz Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-21 16/16
15 Szymon Skubis Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-21 16/16
16 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-21 16/16
17 Gabriela Kusiak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-21 16/16
18 Karol Michoński Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-21 16/16
19 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-21 16/16
20 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-21 16/16
21 Gabriela Ciosmak SP nr 1 w Biłgoraju 2018-04-21 16/16
22 Kornelia Ciosmak SP nr 1 w Biłgoraju 2018-04-21 16/16
23 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 16/16
24 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 16/16
25 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 16/16
26 Krzysztof Gniewek Biłgoraj 2018-05-04 16/16
27 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-10 16/16
28 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-10 16/16
29 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-10 16/16
30 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-10 16/16
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-10 16/16
32 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-10 16/16
33 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-10 16/16
34 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-18 16/16
35 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-18 16/16
36 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2018-09-27 14/16
37 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-07-07 16/16
38 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-07-07 16/16
39 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-07-07 16/16
40 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-28 16/16
41 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-28 16/16
42 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-24 14/16
43 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-24 14/16
44 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-24 14/16
45 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-24 14/16
46 Martyna Stypa Sandomierz 2020-12-30 16/16
47 Piotr Koziara Sandomierz 2020-12-30 16/16
48 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 16/16
49 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 16/16
50 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 16/16
51 Kacper Milcuszek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 16/16
52 Lena Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 16/16
53 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-07 16/16
54 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-03 16/16
55 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-01-27 16/16
56 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-08-12 16/16
57 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-10-11 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies