partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Katarzyna Popławska - 2017-05-30 10/10
II Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-05-30 10/10
1 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-21 10/10
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-09-14 10/10
3 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-09-14 10/10
4 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-10-24 10/10
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-02 10/10
6 Rodzina Kowali Łódź 2017-12-02 10/10
7 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-08 2/10
8 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-08 2/10
9 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-08 2/10
10 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-08 2/10
11 Mirosław Marek InOManiak Nowa Dęba 2017-12-08 2/10
12 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 6/10
13 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 6/10
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-10 10/10
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-10 10/10
16 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-12-10 10/10
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 10/10
18 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-06 10/10
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-06 10/10
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-22 10/10
21 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-22 10/10
22 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 10/10
23 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 10/10
24 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2020-01-23 10/10
25 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-03-07 10/10
26 Andrzej Kustosz Łódź 2020-09-21 10/10
27 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-04 10/10
28 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-14 10/10
29 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-10-02 10/10
30 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-10-24 10/10
31 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-10-24 10/10
32 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-06 10/10
33 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-08-15 10/10
34 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-21 10/10
35 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 10/10
36 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 10/10
37 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-28 10/10
38 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-28 10/10
39 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-09 10/10
40 Piotr Koziara Sandomierz 2023-04-09 10/10
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-04-26 10/10
42 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-18 10/10
43 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-20 10/10

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies