partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-06-06 15/15
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-23 15/15
2 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-23 15/15
3 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-23 15/15
4 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-23 15/15
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-07-09 15/15
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-19 15/15
7 Beata Domin Bydgoszcz 2017-09-24 15/15
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-09-24 15/15
9 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-04-19 15/15
10 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-04-19 15/15
11 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-21 15/15
12 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-21 15/15
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-29 15/15
14 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-29 15/15
15 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-03-29 15/15
16 Marek Klonowski Brodnica 2019-06-17 15/15
17 Jacek Piekarski Brwinów 2019-07-14 15/15
18 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-07-14 15/15
19 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 15/15
20 Karolina Kowalczyk TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 15/15
21 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 15/15
22 Patrycja Jaroszewska TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 15/15
23 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 15/15
24 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-06 15/15
25 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-06 15/15
26 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 15/15
27 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 15/15
28 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-07-06 15/15
29 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 15/15
30 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-06 15/15
31 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-06 15/15
32 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-02-27 15/15
33 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-02-25 15/15
34 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-26 15/15
35 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-21 15/15
36 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-21 15/15
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-11-06 15/15
38 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-21 15/15
39 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-21 15/15
40 Beata Bigos Poniatowa 2023-05-28 15/15
41 Robert Bigos Poniatowa 2023-05-28 15/15
42 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-19 15/15
43 Mirosława Firmowska-Milewska Łodz 2023-11-23 14/14
44 Wacław Polcer Łodz 2023-11-23 14/14
45 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-05 11/11
46 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-05 13/13
47 Przemysław Nowak Poznań / Sokoły Wędrowne 2024-03-15 13/13
48 Agnieszka Kowalska Wałcz 2024-03-17 15/15
49 Zofia Kowalska Wałcz 2024-03-17 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies