partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-06-06 22/22
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-23 22/22
2 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-23 22/22
3 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-23 22/22
4 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-23 22/22
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-07-11 22/22
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-19 22/22
7 Beata Domin Bydgoszcz 2017-09-24 22/22
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-09-24 22/22
9 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-04-19 22/22
10 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-04-19 22/22
11 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-21 22/22
12 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-21 22/22
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-29 22/22
14 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-29 22/22
15 Marek Klonowski Brodnica 2019-06-17 22/22
16 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-14 22/22
17 Jacek Piekarski Brwinów 2019-07-14 22/22
18 Karolina Kowalczyk TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-14 22/22
19 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-14 22/22
20 Patrycja Jaroszewska TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-14 22/22
21 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-07-14 22/22
22 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-14 22/22
23 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-06 22/22
24 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-06 22/22
25 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 22/22
26 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 22/22
27 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-07-06 22/22
28 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 22/22
29 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-06 22/22
30 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-06 22/22
31 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-02-27 22/22
32 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-02-25 22/22
33 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-26 22/22
34 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-21 22/22
35 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-21 22/22
36 Beata Bigos Poniatowa 2023-05-28 22/22
37 Robert Bigos Poniatowa 2023-05-28 22/22
38 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-06-10 22/22
39 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-06-10 22/22
40 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-21 22/22
41 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-19 22/22
42 Mirosłwa Firmowska-Milewska Łodz 2023-11-23 17/17
43 Wacław Polcer Łodz 2023-11-23 17/17
44 Przemysław Nowak Poznań / Sokoły Wędrowne 2024-03-15 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies