partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-06-06 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-23 19/19
2 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-23 19/19
3 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-23 19/19
4 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-23 19/19
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-07-09 19/19
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-19 19/19
7 Beata Domin Bydgoszcz 2017-09-24 19/19
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-09-24 19/19
9 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-04-19 19/19
10 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-04-19 19/19
11 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-21 19/19
12 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-21 19/19
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-29 19/19
14 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-29 19/19
15 Kajetan Rożej Skarmat Toruń 2018-11-12 19/19
16 Marek Klonowski Brodnica 2019-06-17 19/19
17 Jacek Piekarski Brwinów 2019-07-14 19/19
18 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-07-14 19/19
19 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 19/19
20 Karolina Kowalczyk TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 19/19
21 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 19/19
22 Patrycja Jaroszewska TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 19/19
23 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-16 19/19
24 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-06 19/19
25 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-06 19/19
26 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 19/19
27 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 19/19
28 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-07-06 19/19
29 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-06 19/19
30 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-06 19/19
31 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-06 19/19
32 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-02-27 19/19
33 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-26 19/19
34 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-21 19/19
35 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-21 19/19
36 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-21 19/19
37 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-21 19/19
38 Wacław Polcer ŁÓDZ 2023-05-04 18/18
39 Beata Bigos Poniatowa 2023-05-28 19/19
40 Robert Bigos Poniatowa 2023-05-28 19/19
41 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-21 19/19
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-04 19/19
43 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-19 19/19
44 Mirosława Firmowska-Milewska Łodz 2023-11-23 19/19
45 Przemysław Nowak Poznań / Sokoły Wędrowne 2024-03-15 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies