partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-23 19/19
2 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2017-06-23 19/19
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-07-04 19/19
4 Michał Szeliski Warszawa 2017-08-26 18/19
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-09 19/19
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-09 19/19
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-09 19/19
8 Dariusz Mazurek Kolo PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-10-01 19/19
9 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-11-01 19/19
10 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 19/19
11 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 19/19
12 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 19/19
13 Weronika Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 19/19
14 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 19/19
15 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 19/19
16 Adam Sadownik TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-06 19/19
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-07 18/19
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-07 18/19
19 Tomasz Słupczyński Warszawa 2018-08-12 19/19
20 Anna Słupczyńska Warszawa 2018-08-12 19/19
21 Maksymilian Fryckowiak Pniewy 2018-10-27 19/19
22 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-11-10 19/19
23 Karolina Pacek Warszawa 2018-11-11 18/19
24 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-05-05 19/19
25 Przemysław Witczak Warszawa 2019-06-29 19/19
26 Klaudia Stempowicz SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
27 Edyta Fryziak SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
28 Gabriela Kotarska SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
29 Bartek Kotarski SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
30 Krystyna Bęben SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
31 Jacek Kotarski SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
32 Weronika Ściślewska SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
33 Krystian Ściślewski SKKT Mały Turysta/Warszawa 2019-10-19 19/19
34 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-27 18/19
35 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-27 18/19
36 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-01-18 19/19
37 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-04-28 19/19
38 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-04-28 19/19
39 Piotr Miszczak Warszawa 2020-04-28 19/19
40 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-05-17 19/19
41 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-05-17 19/19
42 Piotr Gradowski PTTK Praga Południe / Warszawa 2020-11-05 18/19
43 Leszek Stankiewicz Józefów 2020-11-11 18/19
44 Adam Musiejko Józefów 2020-11-11 18/19
45 Agnieszka Pietrzak Piastów 2020-11-15 19/19
46 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-11-15 19/19
47 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-11-23 19/19
48 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-01-31 19/19
49 Szymon Górka Warszawa 2021-05-23 19/19
50 Joanna Dąbrowska Warszawa 2021-09-04 19/19
51 Tomasz Siczek Warszawa 2021-09-04 19/19
52 Andrzej Kustosz Łódź 2021-09-10 19/19
53 Adela Bartosiak Ząbki 2021-10-16 19/19
54 Damian Murach 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
55 Edyta Mazaj 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
56 Hubert Zgiet Ząbki 2021-10-16 18/19
57 Igor Więsik 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
58 Izabela Więsik 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
59 Jagoda Komorowska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
60 Jakub Mazaj 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
61 Julia Komiażyk 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
62 Magdalena Mossakowska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
63 Oliwia Rudnicka 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
64 Roksana Szulecka 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
65 Weronika Kapusta 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
66 Wiktoria Fiutkowska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
67 Wojciech Pałyska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego 2021-10-16 19/19
68 Zofia Kozon 18 WDH Czarne Kruki 2021-10-16 19/19
69 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-10-16 19/19
70 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-16 19/19
71 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-16 19/19
72 Mateusz Cackowski 18 WDH " Czarne Kruki" 2021-10-16 19/19
73 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-23 19/19
74 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-03 19/19
75 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-03 19/19
76 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-03 19/19
77 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-07 19/19
78 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-08-06 19/19
79 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-11 19/19
80 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-11 19/19
81 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-10-22 18/18
82 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-01-08 19/19
83 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-19 19/19
84 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-19 19/19
85 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-04-01 17/17
86 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-04-01 17/17
87 Marek Koba Jaworzno 2023-05-06 19/19
88 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2023-10-21 19/19
89 Krzysztof Stańczyk MKT-K 2024-02-26 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies