partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Emil Jakóbiak Legionowo 2016-09-01 18/18
II Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-09-01 18/18
1 Michał Szeliski Warszawa 2017-07-11 18/18
2 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-09-16 18/18
3 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-09-16 18/18
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-09 18/18
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-09 18/18
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-09 18/18
7 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-06 18/18
8 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-06 18/18
9 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-06 18/18
10 Janusz Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-06 18/18
11 Michalina Kantecka SKKT Włóczykij/Rumia 2018-01-06 18/18
12 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-03-04 18/18
13 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-03-04 18/18
14 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-03-04 18/18
15 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-20 18/18
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-20 18/18
17 Krzysztof Paruch Wagonowcy/Świdnica 2018-05-03 18/18
18 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-05-03 18/18
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 18/18
20 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 18/18
21 Sławomir Otap Warszawa 2018-06-26 18/18
22 Marysia Świderska Radzymin 2018-07-07 18/18
23 Gosia Świderska Radzymin 2018-07-07 18/18
24 Mateusz Świderski Radzymin 2018-07-07 18/18
25 Ewa Świderska Radzymin 2018-07-07 18/18
26 Artur Świderski Radzymin 2018-07-07 18/18
27 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-03-31 18/18
28 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2019-03-31 18/18
29 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-30 18/18
30 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-30 18/18
31 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-30 18/18
32 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-30 18/18
33 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-17 18/18
34 Mikołaj Bogusławski Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
35 Nikola Drzeżdzon Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
36 Mateusz Frankiewicz Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
37 Weronika Kotwicka Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
38 Jakub Jasiński Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
39 Alicja Stankowska Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
40 Kamila Lewandowska Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
41 Anna Bialk Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
42 Klaudia Rekowska Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
43 Amelia Klamann Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
44 Julia Polaszek Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
45 Patrycja Kortas Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
46 Veronika Vashyna Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
47 Karolina Pronin Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
48 Cezary Czaja Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
49 Artur Wrosz Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-29 14/18
50 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-07-09 18/18
51 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2020-07-09 18/18
52 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-09-10 15/18
53 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-15 13/18
54 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-15 13/18
55 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-15 13/18
56 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-15 13/18
57 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-06-03 18/18
58 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-06-03 18/18
59 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-09-06 18/18
60 Aleksandra Sosnowska Rumia 2022-02-14 17/17
61 Mateusz Stosiki Rumia 2022-02-14 17/17
62 Nikodem Stosik Rumia 2022-02-14 17/17
63 Oliwia Sosnowska Rumia 2022-02-14 17/17
64 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-02-17 18/18
65 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-27 18/18
66 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-27 18/18
67 Edward Fudro Police 2022-08-16 18/18
68 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
69 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 18/18
70 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-06 15/18
71 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-06 15/18
72 Joanna Józefowicz Łódź 2023-05-01 18/18
73 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-01 18/18
74 Tomasz Józefowicz Łódź 2023-05-01 18/18
75 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-14 18/18
76 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-15 18/18
77 Jadwiga Żeberska Wrocław 2023-07-21 18/18
78 Marian Żeberski Wrocław 2023-07-21 18/18
79 Jagoda Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-07-30 18/18
80 Katarzyna Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-07-30 18/18
81 Sebastian Suchcicki KSJ LAS Gniewowo 2023-07-30 18/18
82 Zofia Górecka PTTK 'Klub Turystyczny 21 ' Warszawa 2023-08-17 18/18
83 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-26 17/17
84 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-26 17/17
85 Kacper Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-26 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies