partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-01-10 21/21
1 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 21/21
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 21/21
3 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-05 21/21
4 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-08-27 21/21
5 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-03 21/21
6 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-03 21/21
7 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-10-08 21/21
8 Beata Domin Bydgoszcz 2018-03-11 21/21
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-11 21/21
10 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-04 21/21
11 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 21/21
12 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 21/21
13 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-11-17 21/21
14 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-17 21/21
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-17 21/21
16 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2018-12-09 21/21
17 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2018-12-09 21/21
18 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2018-12-09 21/21
19 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-04-08 21/21
20 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-12 12/21
21 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-12 12/21
22 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-12 12/21
23 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-12 12/21
24 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-21 21/21
25 Marek Klonowski Brodnica 2019-08-25 21/21
26 Jerzy Łukasiewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-10-16 21/21
27 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-06 20/21
28 Adam Sereda 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
29 Anna Bończoszek 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
30 Anna Dąbrowska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
31 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
32 Klaudia Zaborowska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
33 Maja Zalewska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
34 Pulina Strehlau 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
35 Wiktoria Załęska 52 TDH Remus/Wałdów Szlachecki 2019-12-07 21/21
36 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-07 11/21
37 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-07 11/21
38 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-07 11/21
39 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-07 11/21
40 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-31 19/21
41 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-25 21/21
42 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-25 21/21
43 Edward Fudro JEJ Police 2020-10-04 21/21
44 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-10-25 21/21
45 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-15 20/21
46 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-15 20/21
47 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-09 20/21
48 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-09 20/21
49 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-09 20/21
50 Ewa Barzał Gdańsk 2021-06-23 19/21
51 Damian Barzał Gdańsk 2021-06-23 19/21
52 Filip Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 20/21
53 Jagoda Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 20/21
54 Katarzyna Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 20/21
55 Michał Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 20/21
56 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 20/21
57 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 21/21
58 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 21/21
59 Adam Ratyński Warszawa 2022-02-05 21/21
60 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-02-05 21/21
61 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 21/21
62 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 21/21
63 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-18 21/21
64 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-24 21/21
65 Przemysław Nowak Poznań 2022-03-31 19/21
66 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
67 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
68 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
69 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 21/21
70 Sławomir Frynas Lublin 2022-07-15 21/21
71 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 21/21
72 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-17 21/21
73 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-17 21/21
74 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-30 21/21
75 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-08-28 21/21
76 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-30 21/21
77 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
78 Alicja Kilanowska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
79 Maria Kustryn PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
80 Amelia Żogalska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
81 Marta Klimkiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
82 Zofia Górecka PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
83 Maya Kowalewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
84 Marcelina Malangiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
85 Miłosz Jaczyński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-16 21/21
86 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-14 21/21
87 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-14 21/21
88 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-14 21/21
89 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-25 21/21
90 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-03 21/21
91 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-28 21/21
92 Henryk PTSM Lubań 2023-09-14 21/21
93 Krystyna Sławińscy PTSM Lubań 2023-09-14 21/21
94 Marek Koba Jaworzno 2023-09-15 21/21
95 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-09-15 21/21
96 Mirosłwa Firmowska Łodz 2023-09-17 18/18
97 Wacław Polcer Łodz 2023-09-17 18/18
98 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-10-27 18/18
99 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-10-29 21/21
100 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-12-14 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies