partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-03-30 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-07-21 20/20
2 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-07-21 20/20
3 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-07-21 20/20
4 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-07-21 20/20
5 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-09-03 20/20
6 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-09-03 20/20
7 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne dziady 2017-10-15 20/20
8 Maciej Kamiński Leśne dziady 2017-10-15 20/20
9 Małgorzata Izdebska-Młot   2017-10-15 20/20
10 Paweł Młot   2017-10-15 20/20
11 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-16 20/20
12 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-16 20/20
13 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-16 20/20
14 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-16 20/20
15 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-16 20/20
16 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-16 20/20
17 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-16 20/20
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-13 20/20
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-13 20/20
20 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
21 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
22 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-01 20/20
23 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-07-20 20/20
24 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 20/20
25 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 20/20
26 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 20/20
27 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-19 20/20
28 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 20/20
29 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 20/20
30 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 20/20
31 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-09-24 20/20
32 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-05 20/20
33 Martyna Stypa Sandomierz 2020-02-29 19/20
34 Piotr Koziara Sandomierz 2020-02-29 19/20
35 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-08-12 19/20
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-02-28 20/20
37 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-02-28 20/20
38 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-06-08 20/20
39 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-06-08 20/20
40 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-07-20 20/20
41 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-07-20 20/20
42 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-20 20/20
43 Beata Bogacka PTSM Lubań 2021-07-20 20/20
44 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-09 20/20
45 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-09-16 20/20
46 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-11-01 20/20
47 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-12-10 20/20
48 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2021-12-10 20/20
49 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-04-22 20/20
50 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-04-22 20/20
51 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-05-06 20/20
52 Ewa Młynarczyk Zielonka 2022-05-06 20/20
53 Artur Świderski Radzymin 2022-09-23 20/20
54 Ewa Świderska Radzymin 2022-09-23 20/20
55 Marysia Świderska Radzymin 2022-09-23 20/20
56 Mateusz Świderski Radzymin 2022-09-23 20/20
57 Małgosia Świderska Radzymin 2022-09-23 20/20
58 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-31 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies