partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Karolina Pacek Warszawa 2017-08-01 10/10
1 Barbara Szmyt Klub InO S 2017-08-27 10/10
2 Dariusz Walczyna Klub InO S 2017-08-27 10/10
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-09 10/10
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-09 10/10
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-09 10/10
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-10 10/10
7 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-10 10/10
8 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-14 10/10
9 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-09-23 10/10
10 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-09-23 10/10
11 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-09-23 10/10
12 Sławomir Otap Warszawa 2017-10-12 10/10
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-10-16 10/10
14 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-12-26 10/10
15 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-20 10/10
16 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-16 10/10
17 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-16 10/10
18 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-16 10/10
19 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-16 10/10
20 Przemysław Witczak Warszawa 2019-08-17 10/10
21 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-09-25 10/10
22 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-09-25 10/10
23 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-09-25 10/10
24 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-09-28 10/10
25 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-09-28 10/10
26 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-09-29 10/10
27 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-09-29 10/10
28 Irena Sokół Zaścianki 2019-09-29 10/10
29 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-10-01 10/10
30 Aneta Konefał Warszawa 2019-10-04 10/10
31 Oliwia Konefał Warszawa 2019-10-04 10/10
32 Paweł Konefał Warszawa 2019-10-04 10/10
33 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-10-04 10/10
34 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-10-26 10/10
35 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-11-30 10/10
36 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-11-30 10/10
37 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-12-30 10/10
38 Monika Kuźnar Milanówek 2020-02-09 10/10
39 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-20 10/10
40 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-20 10/10
41 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-02-28 10/10
42 Michał Puternicki Warszawa 2020-02-28 10/10
43 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-19 10/10
44 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2020-05-19 10/10
45 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-06 9/10
46 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-06 9/10
47 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-06 9/10
48 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-14 10/10
49 Agata Młotek Warszawa 2020-06-14 10/10
50 Emil Jakóbiak Legionowo 2020-07-28 8/10
51 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2020-07-28 8/10
52 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-12-11 10/10
53 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-01-08 10/10
54 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-11 10/10
55 Piotr Osiński Warszawa 2021-06-02 10/10
56 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-11-06 10/10
57 Ania Zaremba Ursynów 2021-11-06 10/10
58 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-30 10/10
59 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-31 10/10
60 Kamil Buczek Otwock 2024-02-25 10/10
61 Marta Czajka Warszawa 2024-02-25 10/10
62 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2024-03-16 9/9
63 Dariusz Kalinowski Warszawa 2024-03-17 6/6
64 Ewa Kalinowska Warszawa 2024-03-17 6/6

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies