partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Kornelia Nowicka-Bielecka Włóczykij/Rumia 2017-05-01 19/19
1 Zofia Melzer Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
2 Hanna Melzer Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
3 Małgorzata Ostrowska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
4 Rozalia Pijor Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
5 Weronika Kurecka Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
6 Kornelia Petka Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
7 Oskar Ciba Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
8 Wiktoria Szulist Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
9 Agnieszka Bianga Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
10 Zuzanna Próchnicka Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
11 Anna Melzer Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
12 Jakub Westa Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
13 Michał Bielecki Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
14 Mikołaj Ceynowa Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
15 Wojciech Lilla Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
16 Weronika Wolska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
17 Rozalia Gwiazda Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
18 Klaudia Świgońska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
19 Mateusz Świgoński Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
20 Patryk Rudek Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
21 Mateusz Góra Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
22 Kuba Sylka Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
23 Nikodem Kostuch Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
24 Szymon Kawiak Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
25 Jakub Grubba Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
26 Mateusz Klebba Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
27 Laura Głodkowska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 18/19
28 Wiktoria Zymni Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 19/19
29 Nikola Turulska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 17/19
30 Paulina Piosik Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 17/19
31 Magda Pupiec Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 17/19
32 Kamila Senderska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 17/19
33 Iza Wiśniewska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 17/19
34 Zuzanna Wróblewska Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-24 17/19
35 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-09-23 19/19
36 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-09-29 19/19
37 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-09-29 19/19
38 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2017-10-15 19/19
39 Przemysław Witczak Warszawa  2017-10-22 19/19
40 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-03 19/19
41 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-03 19/19
42 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-03 19/19
43 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-20 19/19
44 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-20 19/19
45 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 19/19
46 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 19/19
47 Magdalena Wandtke Rumia 2018-05-04 19/19
48 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-07 19/19
49 Alicja Drózda Reda 2018-10-07 19/19
50 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2018-11-24 18/19
51 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-19 19/19
52 Aleksandra Grabowska Rumia 2019-05-18 19/19
53 Natalia Rochoń Rumia 2019-05-18 19/19
54 Ivan Zahrebeniuk SKKT Włóczykij/Rumia 2019-05-30 19/19
55 Wiktoria Trońko SKKT Włóczykij/Rumia 2019-05-30 19/19
56 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-19 19/19
57 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-19 19/19
58 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-07-21 19/19
59 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-07-21 19/19
60 Tosia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-07-21 19/19
61 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2019-07-21 19/19
62 Sławomir Otap Warszawa 2019-08-13 19/19
63 Jakub Ziemann Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
64 Paweł Gładki Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
65 Bartosz Czaja Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
66 Przemysław Nieradko Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
67 Paulina Elandt Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
68 Nikola Richter Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
69 Agata Wolińska Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
70 Rozalia Maszota Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
71 Aleksandra Jachowska Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 15/19
72 Martyna Grapp Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 17/19
73 Paulina Mufel Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 17/19
74 Paweł Kostrzewski Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 17/19
75 Mateusz Lewandowski Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 17/19
76 Kacper Lewańczyk Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 17/19
77 Kacper Wrzałek Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 17/19
78 Adrian Maciorowski Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 17/19
79 Paulina Kuczwara Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 18/19
80 Karolina Malinowska Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 18/19
81 Kacper Meńko Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 18/19
82 Dawid Sadecki Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 19/19
83 Maciej Woźniak Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 19/19
84 Oskar Bielski Powiatowy Zespół Szkół nr 2/Rumia 2019-10-03 19/19
85 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-26 18/19
86 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2019-11-17 19/19
87 Waldemar Jankowski Gdynia 2019-11-17 12/19
88 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-28 19/19
89 Grażyna Fudali Rumia 2020-06-28 19/19
90 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-13 18/19
91 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-13 18/19
92 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-13 18/19
93 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania/Lublin 2020-08-13 18/19
94 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-08-27 19/19
95 Monika Selin Jastarnia 2021-01-09 19/19
96 Mateusz Stosik Rumia 2021-01-31 19/19
97 Nikodem Stosik Rumia 2021-01-31 19/19
98 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-09-21 19/19
99 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-09-21 19/19
100 Aleksandra Sosnowska Rumia 2022-02-21 19/19
101 Krystian Sosnowski Rumia 2022-02-21 19/19
102 Oliwia Sosnowska Rumia 2022-02-21 19/19
103 Maja Pawłocka Rumia 2022-05-27 19/19
104 Marta Bielecka Rumia 2022-05-27 19/19
105 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-15 19/19
106 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-30 19/19
107 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-30 19/19
108 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 19/19
109 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 19/19
110 Jerzy Jankiewicz SP10 Rumia 2023-03-25 18/19
111 Szymon Osika SP10 Rumia 2023-03-25 18/19
112 Agnieszka Turek SP 6 Rumia 2023-05-04 19/19
113 Monika Lubomirska SP 6 Rumia 2023-05-04 19/19
114 Zuzanna Mitura SP 6 Rumia 2023-05-04 19/19
115 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-05-14 19/19
116 Anna Goebel Rumia 2023-05-17 19/19
117 Beata Nowak Rumia 2023-05-26 19/19
118 Kornelia Kielas Rumia 2023-05-26 19/19
119 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-06-08 19/19
120 Piotr Cichy Świnoujście 2023-07-03 19/19
121 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-08 19/19
122 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-12 19/19
123 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-04 19/19
124 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-17 19/19
125 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-17 19/19
126 Filip Kreft Rumia 2023-09-27 19/19
127 Amelia Kustusz Rumia 2023-09-27 19/19
128 Mikołaj Nietupski Rumia 2023-09-27 19/19
129 Maja Brandt Rumia 2023-09-27 18/19
130 Amelia Czaja Rumia 2023-09-27 18/19
131 Daria Grzywacz Rumia 2023-09-27 18/19
132 Oliwia Koepke Rumia 2023-09-27 18/19
133 Dominika Lejkowska Rumia 2023-09-27 18/19
134 Zuzanna Lesner Rumia 2023-09-27 18/19
135 Oksana Levchenko Rumia 2023-09-27 18/19
136 Bartosz Lipiński Rumia 2023-09-27 18/19
137 Kornelia Maszota Rumia 2023-09-27 18/19
138 Nicola Ornatowska Rumia 2023-09-27 18/19
139 Maja Os Rumia 2023-09-27 18/19
140 Julia Rompczyk Rumia 2023-09-27 18/19
141 Luiza Specht Rumia 2023-09-27 18/19
142 Amelia Wasielewska Rumia 2023-09-27 18/19
143 Paula Żelazna Rumia 2023-09-27 18/19
144 Ewelina Mateja Rumia 2023-09-27 16/19
145 Rafał Zawadzki Rumia 2023-09-27 16/19
146 Przemysław Zbrzeźniak Rumia 2023-09-27 16/19
147 Nicole Firlus Rumia 2023-09-27 14/19
148 Julia Nurek Rumia 2023-09-27 14/19
149 Julia Stachewicz Rumia 2023-09-27 14/19
150 Paweł Brokos Rumia 2023-09-27 19/19
151 Paulina Grabowska Rumia 2023-09-27 19/19
152 Amelia Jaedtke Rumia 2023-09-27 19/19
153 Dorota Lewandowska Rumia 2023-09-27 19/19
154 Kinga Pilipas Rumia 2023-09-27 19/19
155 Dorota Szczypior Rumia 2023-09-27 19/19
156 Dominik Jesiołowski Rumia 2023-09-27 18/19
157 Natalia Jurgielewicz Rumia 2023-09-27 18/19
158 Wiktoria Kadłubowska Rumia 2023-09-27 18/19
159 Krystian Kurecki Rumia 2023-09-27 18/19
160 Klaudia Kwidzińska Rumia 2023-09-27 18/19
161 Julia Majkowska Rumia 2023-09-27 18/19
162 Eleonora Petina Rumia 2023-09-27 18/19
163 Brian Raburski Rumia 2023-09-27 18/19
164 Vladyslava Trukhman Rumia 2023-09-27 18/19
165 Jakub Adamczyk Rumia 2023-09-27 17/19
166 Wiktoria Jacowicz Rumia 2023-09-27 17/19
167 Maksymilian Kosiorek Rumia 2023-09-27 17/19
168 Piotr Marmurowicz Rumia 2023-09-27 17/19
169 Sebastian Mrozowski Rumia 2023-09-27 17/19
170 Weronika Odowska Rumia 2023-09-27 17/19
171 Amelia Olejniczak Rumia 2023-09-27 17/19
172 Krystyna Omelian Rumia 2023-09-27 17/19
173 Natalia Owczarz Rumia 2023-09-27 17/19
174 Klaudia Syldatk Rumia 2023-09-27 17/19
175 Zuzanna Wrześniewska Rumia 2023-09-27 17/19
176 Roksana Adrian Rumia 2023-09-27 16/19
177 Szymon Aniszewski Rumia 2023-09-27 16/19
178 Zuzanna Rzeppa Rumia 2023-09-27 16/19
179 Hanna Barylska Rumia 2023-09-27 15/19
180 Amelia Hirsch Rumia 2023-09-27 15/19
181 Marcelina Wróblewska Rumia 2023-09-27 15/19
182 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-22 19/19
183 Amelia Bukowska Rumia 2023-11-27 19/19
184 Maja Borrmann Rumia 2023-11-27 19/19
185 Zuzanna Borycka Rumia 2023-11-27 19/19
186 Blanka Pawlik Rumia 2023-11-27 19/19
187 Hubert Klonowski Brodnica 2024-03-31 19/19
188 Marek Klonowski Brodnica 2024-03-31 19/19
189 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-04-05 19/19
190 Sławomir Frynas Lublin 2024-04-05 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies