partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Maciej Kamiński Warszawa 2017-08-01 21/21
II Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-08-01 21/21
1 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-10-01 21/21
2 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-10-01 21/21
3 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2017-10-01 21/21
4 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-03 21/21
5 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-03 21/21
6 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-03 21/21
7 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-12 21/21
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-12 21/21
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-12 21/21
10 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-26 21/21
11 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-26 21/21
12 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-26 21/21
13 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-26 21/21
14 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-26 21/21
15 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-26 21/21
16 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-20 21/21
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-20 21/21
18 Krzysztof Paruch Wagonowcy/Świdnica 2018-05-04 21/21
19 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-05-04 21/21
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 21/21
21 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 21/21
22 Sławomir Otap Warszawa 2018-06-26 21/21
23 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-12-29 21/21
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-12-29 21/21
25 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-14 21/21
26 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-05-26 21/21
27 Alicja Drózda Reda 2020-05-26 21/21
28 Katarzyna Drózda Reda 2020-05-26 21/21
29 Jakub Drózda Reda 2020-05-26 21/21
30 Krzysztof Drózda Reda 2020-05-26 21/21
31 Przemysław Witczak Warszawa 2020-08-27 21/21
32 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-16 21/21
33 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-16 21/21
34 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-16 21/21
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-16 21/21
36 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2021-07-30 19/21
37 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-10-28 20/21
38 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-03-13 21/21
39 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-03-13 21/21
40 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2022-03-13 21/21
41 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-03-13 21/21
42 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-30 21/21
43 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-30 21/21
44 Edward Fudro Police 2022-08-15 21/21
45 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-23 21/21
46 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-06-03 21/21
47 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-15 21/21
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-15 21/21
49 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-19 21/21
50 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-19 21/21
51 Kacper Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-19 21/21
52 Marcin Nowak Poznań 2023-11-05 21/21
53 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-22 21/21
54 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wlkp. 2023-12-30 21/21
55 Marek Rozmiarek Bnin 2023-12-30 21/21
56 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-12-30 21/21
57 Rozalka Rozmiarek Kórnik 2023-12-30 21/21
58 Hubert Klonowski Brodnica 2024-03-31 21/21
59 Marek Klonowski Brodnica 2024-03-31 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies