partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-07-01 20/20
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-16 20/20
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-16 20/20
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 20/20
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 20/20
5 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 20/20
6 Natalia Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 20/20
7 Zuzanna Józefiak ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 20/20
8 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-11-02 20/20
9 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-11-02 20/20
10 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 20/20
11 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2017-12-12 20/20
12 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-29 20/20
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-25 20/20
14 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-07-27 20/20
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-01 20/20
16 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-08-01 20/20
17 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-01 20/20
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-17 20/20
19 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-17 20/20
20 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-16 20/20
21 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-16 20/20
22 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-16 20/20
23 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-16 20/20
24 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-22 20/20
25 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-12 20/20
26 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 20/20
27 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 20/20
28 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-17 20/20
29 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-20 20/20
30 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-20 20/20
31 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 20/20
32 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 20/20
33 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 20/20
34 Halina Buczek-Krasucka KTP Niezależni/Lublin 2019-09-20 20/20
35 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-20 20/20
36 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-12 20/20
37 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-12 20/20
38 Krzysztof Szustka Calamita/Legnica 2020-06-25 20/20
39 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-07-12 20/20
40 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-07-12 20/20
41 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-07-12 20/20
42 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2020-07-12 20/20
43 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-30 20/20
44 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 19/20
45 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 19/20
46 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-08-05 19/20
47 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/20
48 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/20
49 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-08-28 20/20
50 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-09-01 20/20
51 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-11 19/20
52 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-11 19/20
53 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2020-09-11 19/20
54 Pelagia Łyda PTSM Lubań 2020-09-11 19/20
55 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-11-11 20/20
56 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2020-11-11 20/20
57 Gabriela Glejzer Gierałtowiec 2020-12-05 20/20
58 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2020-12-18 20/20
59 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-19 20/20
60 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-19 20/20
61 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-27 20/20
62 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-27 20/20
63 Edward Fudro Police 2021-05-10 20/20
64 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-20 20/20
65 Jakub Kuźba Rumia 2021-07-20 20/20
66 Joanna Kuźba Rumia 2021-07-20 20/20
67 Justyna Kuźba Rumia 2021-07-20 20/20
68 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-07-27 20/20
69 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-09 20/20
70 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-09 20/20
71 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2021-10-24 20/20
72 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2021-10-24 20/20
73 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-01-02 20/20
74 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-06-26 20/20
75 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-06-26 20/20
76 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-07-02 20/20
77 Leszek Osmelak Szczecin 2022-07-02 20/20
78 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-20 20/20
79 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-21 20/20
80 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-10-15 20/20
81 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-10-15 20/20
82 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-10-23 20/20
83 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-10-26 20/20
84 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-01-08 20/20
85 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-01-08 20/20
86 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-01-08 20/20
87 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-01-08 20/20
88 BEATA ŹREBIEC SZCZECIN 2023-04-30 20/20
89 BOŻENA STĘPNIAK SZCZECIN 2023-04-30 20/20
90 EWA ŁASKA SZCZECIN 2023-04-30 20/20
91 RYSZARD MUCHLA SZCZECIN 2023-04-30 20/20
92 STANISŁAW ŹREBIEC SZCZECIN 2023-04-30 20/20
93 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-20 20/20
94 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-20 20/20
95 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-05 20/20
96 Anna Paszek North Team Szczecin 2023-08-27 20/20
97 Magdalena Paszek North Team Szczecin 2023-08-27 20/20
98 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2023-08-27 20/20
99 Adam Ratyński Warszawa 2023-10-10 20/20
100 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-10-10 20/20
101 Bogdan Stempkowski Lubań 2024-02-10 20/20
102 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-25 20/20
103 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-01 20/20
104 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-01 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies