partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-10-20 23/23
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-26 23/23
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-26 23/23
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-26 23/23
4 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-10-26 23/23
5 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-10-26 23/23
6 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-10-27 23/23
7 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-28 23/23
8 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-28 23/23
9 Józef Boguszewski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-28 23/23
10 Mariusz Kuczmański SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-28 23/23
11 Jakub Wudarczyk SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-28 23/23
12 Sławomir Otap Warszawa 2017-10-28 23/23
13 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-10-28 23/23
14 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-10-28 23/23
15 Katarzyna Stawicka Klub InO Stowarzysze 2017-10-28 23/23
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-10-28 23/23
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-10-28 23/23
18 Zofia Brzozowiec SKKT Złoty plecak/Wałbrzych 2017-10-28 23/23
19 Maja Szuryga SKKT Złoty plecak/Wałbrzych 2017-10-28 23/23
20 Weronika Kaczor SKKT Złoty plecak/Wałbrzych 2017-10-28 23/23
21 Szymon Sargalski SKKT Złoty plecak/Wałbrzych 2017-10-28 23/23
22 JustynaKuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-10-28 23/23
23 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-10-28 23/23
24 Kornelia Bielecka-Nowicka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-10-28 23/23
25 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-10-28 23/23
26 Beata Bargiel Warszawa 2017-10-28 23/23
27 Sławomir Frynas Lublin 2017-10-28 23/23
28 Edward Fudro JEJ Police 2017-10-28 23/23
29 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-10-31 23/23
30 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-09 23/23
31 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-09 23/23
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-29 23/23
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-29 23/23
34 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-08-01 23/23
35 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-08-01 23/23
36 Joanna Leżachowska Górki 2019-11-28 23/23
37 Małgorzata Krzyżewska Górki 2019-11-28 23/23
38 Stefan Krzyżewski Górki 2019-11-28 23/23
39 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-03-23 21/23
40 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-14 22/23
41 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-05-01 23/23
42 Adam Musiejko Józefów 2021-05-29 22/23
43 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 23/23
44 Kacper Milcuszek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 23/23
45 Lena Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 23/23
46 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 23/23
47 Szymon Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 23/23
48 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-08-11 23/23
49 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-12 23/23
50 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-12 23/23
51 Przemysław Witczak Warszawa 2022-10-07 23/23
52 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK 2022-10-30 23/23
53 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-02-24 23/23
54 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-07-29 23/23
55 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-07-29 23/23
56 Kamil Buczek Otwock 2024-02-11 23/23
57 Marta Czajka Warszawa 2024-02-11 23/23
58 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2024-03-16 22/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies