partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Waldemar Fijor SKARMAT Toruń 2016-09-01 20/20
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-09-16 20/20
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-16 20/20
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-17 20/20
4 Maciej Sołtys SKARMAT Toruń 2016-09-17 20/20
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-11-04 20/20
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-11-04 20/20
7 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-06-29 20/20
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-10 20/20
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-10 20/20
10 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-04-07 20/20
11 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2019-04-07 20/20
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-09-22 20/20
13 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-06-21 19/20
14 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-03 20/20
15 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-03 20/20
16 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-10-03 20/20
17 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-10-03 20/20
18 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-03 20/20
19 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-10-03 20/20
20 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-03 20/20
21 Beata Bargiel Warszawa 2021-04-09 20/20
22 Konrad Janowski Warszawa 2021-04-09 20/20
23 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-04-09 20/20
24 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-20 20/20
25 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-26 19/20
26 Adam Krochmal Bemowo Orienteeing Team 2022-07-17 20/20
27 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteeing Team 2022-07-17 20/20
28 Mariusz Góraj Klub InO Skróy Radom 2022-07-17 20/20
29 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-28 16/20
30 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-28 16/20
31 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-11-27 19/20
32 Zofia Kowalska Wałcz 2022-11-27 19/20
33 Leon Kostrubiec Warszawa 2022-12-26 20/20
34 Szymon Dombrowski Toruń 2022-12-26 20/20
35 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-01-24 20/20
36 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-22 20/20
37 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-03-04 20/20
38 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-08-16 20/20
39 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-27 20/20
40 Marek Koba Jaworzno 2023-09-17 20/20
41 Edward Fudro Police 2023-10-22 20/20
42 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-10-27 20/20
43 Sławomir Frynas Lublin 2023-12-28 20/20
44 Adam Ratyński Warszawa 2024-02-03 23/23
45 Katarzyna Koszyk Warszawa 2024-02-03 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies