partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 23/23
1 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-12-01 23/23
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-09 12/23
3 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-12-09 12/23
4 Sławomir Frynas Lublin 2017-12-09 23/23
5 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 9/23
6 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 23/23
7 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-12-10 23/23
8 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 9/23
9 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 23/23
10 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 23/23
11 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 9/23
12 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-10 9/23
13 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 23/23
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-10 23/23
15 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 23/23
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-10 23/23
17 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 23/23
18 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 23/23
19 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-12-10 23/23
20 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 23/23
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-06 23/23
22 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-06 23/23
23 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-22 23/23
24 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-07-28 23/23
25 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-28 23/23
26 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-28 23/23
27 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-29 23/23
28 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-29 23/23
29 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-29 23/23
30 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-06 23/23
31 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-06 23/23
32 Anna Brzezińska Łódź 2019-02-17 23/23
33 Georg Michałowski Łódź 2019-02-17 23/23
34 Jadwiga Walczak Łódź 2019-02-17 23/23
35 Jan Krawczyk Łódź 2019-02-17 23/23
36 Marek Jezierski Łódź 2019-02-17 23/23
37 Michał Sztańc Łódź 2019-02-17 23/23
38 Mirosław Jezierski Łódź 2019-02-17 23/23
39 Mirosława Chaba Łódź 2019-02-17 23/23
40 Mirosława Sendal Łódź 2019-02-17 23/23
41 Radosław Bogusiak Łódź 2019-02-17 23/23
42 Wiesław Grabowski Łódź 2019-02-17 23/23
43 Wiesława Koncewicz Łódź 2019-02-17 23/23
44 Włodzimierz Jacek Siech Łódź 2019-02-17 23/23
45 Zbigniew Czołnowski Łódź 2019-02-17 23/23
46 Zdzisław Tomaszewski Łódź 2019-02-17 23/23
47 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 23/23
48 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 23/23
49 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 23/23
50 Natalia Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 23/23
51 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 23/23
52 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 23/23
53 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 23/23
54 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 23/23
55 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 21/23
56 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-26 21/23
57 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-26 21/23
58 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 21/23
59 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2019-10-18 23/23
60 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-03-07 23/23
61 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-17 23/23
62 Agnieszka Wieczór Bruksela 2021-07-01 23/23
63 Andrzej Kustosz Łódź 2021-07-07 23/23
64 Nastia Oharko Łódź 2021-07-28 23/23
65 Zofia Gawron Łódź 2021-07-29 23/23
66 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 23/23
67 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 23/23
68 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 23/23
69 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-10-01 23/23
70 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-10-23 23/23
71 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-12 23/23
72 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-12 23/23
73 Paweł Starzyński Bemowo Orienteering Team 2022-05-12 23/23
74 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-10-06 23/23
75 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-12-30 23/23
76 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2022-12-30 19/23
77 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-26 23/23
78 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-26 23/23
79 Bogumiła Nawrot Warszawa 2023-03-24 23/23
80 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-03-24 23/23
81 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-24 23/23
82 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-26 23/23
83 Ania Zaremba Ursynów 2023-03-26 23/23
84 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-09 23/23
85 Piotr Koziara Sandomierz 2023-04-09 23/23
86 Eliza Zaręba Łódź 2023-06-07 23/23
87 Adam Szewczyk Łódź 2023-07-24 21/21
88 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-18 23/23
89 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-18 23/23
90 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-18 23/23
91 Aneta Konefał Warszawa 2024-01-25 23/23
92 Oliwia Konefał Warszawa 2024-01-25 23/23
93 Paweł Konefał Warszawa 2024-01-25 23/23
94 Włodzimierz Konefał Warszawa 2024-01-25 23/23
95 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-21 23/23
96 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2024-03-29 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies