partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-12-01 28/28
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-08 28/28
2 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2017-12-08 28/28
3 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-09 18/28
4 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-09 18/28
5 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-09 28/28
6 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-09 28/28
7 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-09 18/28
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-12-09 28/28
9 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-12-09 18/28
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-09 28/28
11 Jan Dąbrowski SkarMat Toruń 2017-12-09 28/28
12 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-09 28/28
13 Marek Wrzałkowski UKS Włóczykij/Osiek 2017-12-09 28/28
14 Mirosław Marek InOManiak Nowa Dęba 2017-12-09 18/28
15 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-12-09 28/28
16 Sławomir Frynas Lublin 2017-12-09 28/28
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-09 28/28
18 Agnieszka Ćmiel GKT Cyrkino 2017-12-10 28/28
19 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 28/28
20 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-12-10 28/28
21 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 28/28
22 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 28/28
23 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 28/28
24 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-10 28/28
25 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-12-10 28/28
26 Mirosława Firmowska-Milewska PTTK O/Łódź-Polesie 2017-12-10 28/28
27 Sławomir Otap Warszawa 2018-02-02 28/28
28 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-06 28/28
29 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-06 28/28
30 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-28 28/28
31 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-28 28/28
32 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-28 28/28
33 Anna Brzezińska Łódź 2019-01-27 28/28
34 Georg Michałowski Łódź 2019-01-27 28/28
35 Jan Krawczyk Łódź 2019-01-27 28/28
36 Marek Jezierski Łódź 2019-01-27 28/28
37 Michał Sztańc Łódź 2019-01-27 28/28
38 Mirosław Jezierski Łódź 2019-01-27 28/28
39 Mirosława Chaba Łódź 2019-01-27 28/28
40 Mirosława Sendal Łódź 2019-01-27 28/28
41 Radosław Bogusiak Łódź 2019-01-27 28/28
42 Wiesława Koncewicz Łódź 2019-01-27 28/28
43 Włodzimierz Jacek Siech Łódź 2019-01-27 28/28
44 Zbigniew Czołnowski Łódź 2019-01-27 28/28
45 Zdzisław Tomaszewski Łódź 2019-01-27 28/28
46 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 28/28
47 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 28/28
48 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 28/28
49 Natalia Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 28/28
50 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 28/28
51 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 28/28
52 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 28/28
53 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-01 28/28
54 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-24 28/28
55 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-24 28/28
56 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-24 28/28
57 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-24 28/28
58 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2019-10-03 28/28
59 Agnieszka Łeń KTP Salamandra/Łódź 2019-12-26 28/28
60 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-03-07 26/28
61 Andrzej Kustosz Łódź 2020-10-08 28/28
62 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-04 28/28
63 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-12-06 28/28
64 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-14 28/28
65 Agnieszka Wieczór Bruksela 2021-07-01 28/28
66 Zofia Gawron Łódź 2021-07-23 27/28
67 Nastia Oharko Łódź 2021-07-23 27/28
68 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 28/28
69 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 28/28
70 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 28/28
71 Bogdan Krupiński Łódź 2021-08-10 28/28
72 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-10-02 28/28
73 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-06 28/28
74 Przemysław Nowak Poznań 2022-02-04 28/28
75 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-04-17 28/28
76 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-12 28/28
77 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-12 28/28
78 Paweł Starzyński Bemowo Orienteering Team 2022-05-12 28/28
79 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-09-03 13/28
80 Zofia Kowalska Wałcz 2022-09-03 13/28
81 Krzysztof Łuczak Sokoły Wędrowne/Łódź 2022-11-25 28/28
82 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-26 28/28
83 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-26 28/28
84 Agnieszka Kurto Toruń 2023-03-25 28/28
85 Alicja Drózda Reda 2023-03-25 28/28
86 Antoni Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-25 28/28
87 Beata Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-25 28/28
88 Bogumiła Nawrot Warszawa 2023-03-25 28/28
89 Danuta Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-25 28/28
90 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-03-25 28/28
91 Ignacy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-25 28/28
92 Jakub Drózda Reda 2023-03-25 28/28
93 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-25 28/28
94 Katarzyna Drózda Reda 2023-03-25 28/28
95 Krzysztof Drózda Reda 2023-03-25 28/28
96 Maciej Łukaszewicz Cisie 2023-03-25 28/28
97 Piotr Drózda Reda 2023-03-25 28/28
98 Piotr Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-25 28/28
99 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-03-25 28/28
100 Wojciech Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-25 28/28
101 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-09 28/28
102 Piotr Koziara Sandomierz 2023-04-09 28/28
103 Barbara Krzak Szczecin 2023-05-05 28/28
104 Piotr Krzak Szczecin 2023-05-05 28/28
105 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-19 28/28
106 Ilona Śpiewak Warszawa 2023-07-29 28/28
107 Mateusz Komorowski Warszawa 2023-07-29 28/28
108 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-09-15 28/28
109 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-18 28/28
110 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-18 28/28
111 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-18 28/28
112 Aneta Konefał Warszawa 2024-01-25 25/25
113 Oliwia Konefał Warszawa 2024-01-25 25/25
114 Paweł Konefał Warszawa 2024-01-25 25/25
115 Włodzimierz Konefał Warszawa 2024-01-25 25/25
116 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-02-06 28/28
117 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-21 28/28

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies