partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Maria Staszak Środa Wielkopolska 2014-04-04 7/7
II Aleksandra Staszak Środa Wielkopolska 2014-04-04 7/7
1 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-12-02 7/7
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-12-02 7/7
3 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2017-12-02 7/7
4 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-12-02 7/7
5 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-12-02 7/7
6 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-12-02 7/7
7 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-12-18 7/7
8 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-01-19 7/7
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-01-19 7/7
10 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-04-15 7/7
11 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-04-15 7/7
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-18 7/7
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-02 7/7
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-03 7/7
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-03 7/7
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-02 7/7
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-06-02 7/7
18 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-14 7/7
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-29 7/7
20 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-29 7/7
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-02-16 7/7
22 Anna Nizioł Mierzyn 2019-02-16 7/7
23 Jan Nizioł Mierzyn 2019-02-16 7/7
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-02-16 7/7
25 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2019-08-28 7/7
26 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-08-28 7/7
27 Marek Klonowski Brodnica 2019-08-28 7/7
28 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-29 7/7
29 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-29 7/7
30 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-04 7/7
31 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-05 7/7
32 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-05 7/7
33 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-06-05 7/7
34 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-05 7/7
35 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2021-08-22 7/7
36 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2021-08-22 7/7
37 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-22 7/7
38 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-08-22 7/7
39 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-23 7/7
40 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2021-08-23 7/7
41 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-03 7/7
42 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-03-14 7/7
43 Weronika Głąb Lublin 2022-03-14 7/7
44 Jerzy Świgoń Poznań 2022-04-21 7/7
45 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-05-14 7/7
46 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-05-14 7/7
47 Agnieszka Łaznowska Śrem 2022-07-03 7/7
48 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-03 7/7
49 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-26 7/7
50 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-01 7/7
51 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 7/7
52 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 7/7
53 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 7/7
54 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 7/7
55 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-04-21 7/7
56 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-04-30 7/7
57 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-29 7/7
58 Konrad Michalski Krosinko 2023-10-29 7/7
59 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-20 7/7
60 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-28 7/7
61 Beata Źrebiec SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-28 7/7
62 Ewa Łaska SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-28 7/7

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies