partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-06-01 21/21
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-06-15 21/21
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-06-15 21/21
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-10-08 21/21
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 21/21
5 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-08 21/21
6 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-03-31 21/21
7 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-05-25 21/21
8 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-07-20 21/21
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-01 21/21
10 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-08-01 21/21
11 Paweł Maślanka Bielawska Akademia Biegania 2018-08-01 21/21
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-17 21/21
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-17 21/21
14 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-14 21/21
15 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-14 21/21
16 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-14 21/21
17 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-14 21/21
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-22 21/21
19 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-12 21/21
20 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 21/21
21 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-08-16 21/21
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-18 21/21
23 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-19 21/21
24 Grzegorz Guzik Krosno 2019-09-19 21/21
25 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-09-20 21/21
26 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-20 21/21
27 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 21/21
28 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 21/21
29 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-09-20 21/21
30 Halina Byczek-Krasucka KTP Niezależni/Lublin 2019-09-20 21/21
31 Mirosław Chincza Legnica 2019-10-12 21/21
32 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-12 21/21
33 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2020-07-30 21/21
34 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/21
35 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-17 20/21
36 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-09-02 20/21
37 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2020-09-12 20/21
38 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2020-09-12 20/21
39 Pelagia Łyda PTSM Lubań 2020-09-12 20/21
40 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2020-09-12 20/21
41 Gabriela Glejzer Gierałtowiec 2020-12-12 20/21
42 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2020-12-20 21/21
43 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2020-12-20 21/21
44 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2021-01-01 21/21
45 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-01-01 21/21
46 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-27 21/21
47 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-02-27 21/21
48 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-20 21/21
49 Jakub Kuźba Rumia 2021-07-20 21/21
50 Joanna Kuźba Rumia 2021-07-20 21/21
51 Justyna Kuźba Rumia 2021-07-20 21/21
52 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-07-27 21/21
53 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-09 21/21
54 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-09 21/21
55 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-08-17 21/21
56 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-08-17 21/21
57 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-08-17 21/21
58 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2021-10-23 21/21
59 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2021-10-23 21/21
60 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-01-02 21/21
61 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-01-02 21/21
62 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2022-06-03 21/21
63 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-06-26 21/21
64 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-06-26 21/21
65 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-21 21/21
66 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-10-15 21/21
67 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-10-15 21/21
68 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-10-23 21/21
69 Agnieszka Osmelak Szczecin 2023-01-06 21/21
70 Leszek Osmelak Szczecin 2023-01-06 21/21
71 BEATA ŹREBIEC SZCZECIN 2023-04-28 20/20
72 BOŻENA STĘPNIAK SZCZECIN 2023-04-28 20/20
73 EWA ŁASKA SZCZECIN 2023-04-28 20/20
74 RYSZARD MUCHLA SZCZECIN 2023-04-28 20/20
75 STANISŁAW ŹREBIEC SZCZECIN 2023-04-28 20/20
76 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-20 21/21
77 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-20 21/21
78 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-05 21/21
79 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-12 21/21
80 Wioletta Ziobrowska Świdnica PIT 2023-09-17 21/21
81 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-01 21/21
82 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-01 21/21
83 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-03-13 21/21
84 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2024-04-07 21/21
85 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2024-04-07 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies