partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-29 20/20
II Tadeusz Otap Lublin 2017-11-29 20/20
III Sławomir Otap Warszawa 2017-11-29 20/20
1 Jacek Piekarski Brwinów 2018-01-21 20/20
2 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-01-21 20/20
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-31 20/20
4 Damian Grad Ropczyce 2018-03-10 20/20
5 Ewa Wośko Ropczyce 2018-03-10 20/20
6 Mirosław Wośko Ropczyce 2018-03-10 20/20
7 Patrycja Wośko Ropczyce 2018-03-10 20/20
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 20/20
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 20/20
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 20/20
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-09 20/20
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-09 20/20
13 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
14 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
15 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
16 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
17 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
18 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
19 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-19 20/20
20 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-20 20/20
21 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-20 20/20
22 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-20 20/20
23 Paweł Rojek Warszawa 2018-06-03 20/20
24 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 20/20
25 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-10-14 20/20
26 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-03-03 20/20
27 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-03-03 20/20
28 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-03-07 20/20
29 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-19 20/20
30 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-27 20/20
31 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-27 20/20
32 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2019-07-27 20/20
33 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 18/20
34 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 18/20
35 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 18/20
36 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 18/20
37 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-22 20/20
38 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-22 20/20
39 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2020-01-22 20/20
40 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2020-02-04 20/20
41 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-06 20/20
42 Aneta Konefał Warszawa 2020-07-25 20/20
43 Oliwia Konefał Warszawa 2020-07-25 20/20
44 Paweł Konefał Warszawa 2020-07-25 20/20
45 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-07-25 20/20
46 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-03 20/20
47 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-03 20/20
48 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-24 20/20
49 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-24 20/20
50 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-24 17/20
51 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-02 20/20
52 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-14 20/20
53 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-14 20/20
54 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-19 20/20
55 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-08-22 20/20
56 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-03 20/20
57 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2021-09-04 20/20
58 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-10-24 20/20
59 Agnieszka Osóbka Radom 2021-10-24 20/20
60 Dawid Osóbka Radom 2021-10-24 20/20
61 Weronika Osóbka Radom 2021-10-24 20/20
62 Wiktoria Osóbka Radom 2021-10-24 20/20
63 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-14 20/20
64 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-14 20/20
65 Martyna Stypa Sandomierz 2022-01-11 20/20
66 Piotr Koziara Sandomierz 2022-01-11 20/20
67 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-10 20/20
68 Hubert Wróbel Łucznik Radom 2022-05-14 17/20
69 Magdalena Wróbel Łucznik Radom 2022-05-14 17/20
70 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-05 20/20
71 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-05 20/20
72 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-05 20/20
73 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-05 20/20
74 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-05 20/20
75 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-05 18/18
76 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-05 20/20
77 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-05 16/20
78 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-10 20/20
79 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-10 20/20
80 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-24 20/20
81 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-24 20/20
82 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-24 20/20
83 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-24 20/20
84 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-24 20/20
85 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-24 20/20
86 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2022-08-17 20/20
87 Oliwia Stańczyk Warszawa 2022-08-17 20/20
88 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-02-21 20/20
89 Zofia Kowalska Wałcz 2023-02-21 20/20
90 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-02-22 17/17
91 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-03 20/20
92 Albert Warowny Pruszków 2023-05-21 20/20
93 Piotr Warowny Pruszków 2023-05-21 20/20
94 Wojciech Warowny Pruszków 2023-05-21 20/20
95 Michał Szeliski Warszawa 2023-06-17 20/20
96 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-07-14 20/20
97 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-15 20/20
98 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2023-07-23 17/17
99 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2023-07-23 17/17
100 Andrzej Kustosz Łódź 2023-08-04 20/20
101 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-17 17/17
102 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2024-01-01 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies