partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-29 24/24
II Tadeusz Otap Lublin 2017-11-29 24/24
III Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-11-29 24/24
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-23 24/24
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-12-23 24/24
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-01-20 24/24
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-15 24/24
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 24/24
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 24/24
7 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-01 24/24
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-09 24/24
9 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-09 24/24
10 Paweł Rojek Warszawa 2018-06-17 24/24
11 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
12 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
13 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
14 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
15 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
16 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 24/24
17 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-15 24/24
18 Julia Pająk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
19 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
20 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
21 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
22 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
23 Laura Łączyńska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-11-17 24/24
24 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-04-11 24/24
25 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
26 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
27 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
28 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-20 24/24
29 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 22/24
30 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-02 22/24
31 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-02 22/24
32 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-02 22/24
33 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-06-05 24/24
34 Aneta Konefał Warszawa 2020-07-19 24/24
35 Oliwia Konefał Warszawa 2020-07-19 24/24
36 Paweł Konefał Warszawa 2020-07-19 24/24
37 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-07-19 24/24
38 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-26 24/24
39 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-26 24/24
40 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-10-25 23/24
41 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-02 24/24
42 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-15 24/24
43 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-15 24/24
44 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-19 24/24
45 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-08-19 24/24
46 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-09-03 24/24
47 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-03 24/24
48 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-07 24/24
49 Agnieszka Osóbka Radom 2021-10-14 23/24
50 Dawid Osóbka Radom 2021-10-14 23/24
51 Weronika Osóbka Radom 2021-10-14 23/24
52 Wiktoria Osóbka Radom 2021-10-14 23/24
53 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-10-22 24/24
54 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-11-14 24/24
55 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-14 24/24
56 Martyna Stypa Sandomierz 2022-01-10 24/24
57 Piotr Koziara Sandomierz 2022-01-10 24/24
58 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-12 24/24
59 Beata Bogacka PTSM Lubań 2022-07-06 24/24
60 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-06 24/24
61 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2022-07-06 24/24
62 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-06 24/24
63 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-06 24/24
64 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-07-06 24/24
65 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-06 24/24
66 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-06 24/24
67 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-07 24/24
68 Sławomir Frynas Lublin 2022-12-03 24/24
69 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-04 24/24
70 Piotr Zgoda Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-04 24/24
71 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-02-24 24/24
72 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-02-24 24/24
73 Zofia Kowalska Wałcz 2023-02-24 24/24
74 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-03 24/24
75 Alicja Pokraka Poniatowa 2023-06-04 24/24
76 Michał Pokraka Poniatowa 2023-06-04 24/24
77 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-29 24/24
78 Dominik Czop Lublin 2023-10-27 12/24
79 Leszek Brach Lublin 2023-10-27 12/24
80 Mateusz Czop Lublin 2023-10-27 12/24
81 Anna Tym Lublin, LUBELSKIE 2023-12-31 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies