partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej 2018-01-01 21/21
1 Sławomir Otap Warszawa 2018-01-19 21/21
2 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-01-31 21/21
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-09 21/21
4 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-09 21/21
5 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-05-17 21/21
6 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2018-08-29 21/21
7 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2018-08-29 21/21
8 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-11-16 21/21
9 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2019-03-12 21/21
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-05-01 21/21
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-05-01 21/21
12 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-01 21/21
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-01 21/21
14 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-13 21/21
15 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-30 21/21
16 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-06-29 21/21
17 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-09 21/21
18 Agata Młotek Warszawa 2021-04-18 21/21
19 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-04-18 21/21
20 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-07-28 21/21
21 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-28 21/21
22 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2022-06-26 21/21
23 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2022-06-26 21/21
24 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-07 21/21
25 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-19 21/21
26 Paweł Szubert Warszawa 2022-09-14 20/20
27 Agnieszka Putowska Warszawa 2022-10-09 21/21
28 Anna Jarząbek Warszawa 2022-10-09 21/21
29 Antoni Stępień Warszawa 2022-10-09 21/21
30 Kuba Putowski Warszawa 2022-10-09 21/21
31 Magdalena Jarząbek Warszawa 2022-10-09 21/21
32 Jan Karol Jankowski Warszawa 2022-10-14 21/21
33 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-11-02 21/21
34 Dominika Mielewczyk Warszawa 2022-11-27 21/21
35 Filip Lietz SP 63 Warszawa 2022-12-10 21/21
36 Weronika Lietz SP 63 Warszawa 2022-12-10 21/21
37 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP 63 2022-12-26 21/21
38 Filip Szepczyński Warszawa SP 63 2022-12-27 21/21
39 Julia Jasińska Warszawa SP63 2022-12-29 21/21
40 Karolina Szczudło Warszawa SP 63 2022-12-29 21/21
41 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-02-12 21/21
42 Zofia Krajewska Warszawa SP63 2023-02-23 21/21
43 Dominik Wiśniewski 8a sp63 Warszawa 2023-03-13 21/21
44 Krystian Chaberski Warszawa SP 63 2023-04-06 21/21
45 Franciszek Kaleciński Warszawa SP 63 2023-04-11 21/21
46 Anastasia Surnova SP 63 2023-04-20 21/21
47 Julia Łapińska Warszawa SP. 63 2023-04-22 21/21
48 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-04-25 21/21
49 Nikola Sakowicz Warszawa SP 63 2023-05-07 21/21
50 Michał Krygier Warszawa 2023-05-20 21/21
51 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-08-31 21/21
52 Beata Ziółek Warszawa sp 63 2023-10-27 21/21
53 Krzysztof Jęda SP 63 Warszawa, koło PTTK nr 18 Miłośników Nieznajowej 2023-10-27 21/21
54 Nikola Gwiazda Warszawa 2023-12-30 20/20
55 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-20 21/21
56 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2024-03-20 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies