partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 25/25
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 25/25
4 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
5 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
6 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
7 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-05-06 25/25
8 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2018-05-06 25/25
9 Damian Barzał Gdańsk 2018-05-06 25/25
10 Ewa Barzał Gdańsk 2018-05-06 25/25
11 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 25/25
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
13 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 25/25
15 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 25/25
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 25/25
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 25/25
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 25/25
19 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-08-21 25/25
20 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-08-21 25/25
21 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-08-21 25/25
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 22/25
23 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 22/25
24 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-25 22/25
25 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-25 22/25
26 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
27 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
28 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
29 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
30 Maciej Gąsiorowski Opole 2019-11-24 25/25
31 Agnieszka Ross-Gąsiorowska Opole 2019-11-24 25/25
32 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-17 25/25
33 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-18 25/25
34 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-20 24/25
35 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
36 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
37 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
38 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
39 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
40 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 25/25
41 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-25 24/25
42 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-02-20 25/25
43 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-02-20 25/25
44 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-03-07 25/25
45 Beata Kasińska PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
46 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
47 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
48 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
49 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
50 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-09-05 25/25
51 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-09-05 25/25
52 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-09-05 25/25
53 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-05 25/25
54 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2021-09-05 25/25
55 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-05-03 25/25
56 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-05-03 25/25
57 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-24 25/25
58 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-10-29 25/25
59 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-13 25/25
60 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-13 25/25
61 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 25/25
62 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 25/25
63 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-02-15 25/25
64 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-02-15 25/25
65 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-04-18 25/25
66 Weronika Głąb Lublin 2023-04-18 25/25
67 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-12 25/25
68 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-15 25/25
69 DANUTA WAŁBRZYCH 2023-10-28 25/25
70 MARCIN MILCZAREK WAŁBRZYCH 2023-10-28 25/25
71 Agata Foryś Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
72 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
73 Amadeusz Kozar Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
74 Amelia Zalewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
75 Antoni Gliwiński Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
76 Błażej Plewka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
77 Czarek Zadrożny Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
78 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
79 Eryk Piętka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
80 Filip Olszewski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
81 Gloria Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
82 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
83 Ireneusz Czarnocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
84 Jakub Gańko Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
85 Jakub Sanetas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
86 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
87 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
88 Kuba Pajkowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
89 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
90 Laura Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
91 Liliana Olszewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
92 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
93 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
94 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
95 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
96 Piotr Przybysz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
97 Ryszard Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
98 Sandra Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
99 Stanisław Szeląg Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
100 Stefania Serafin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
101 Szymon Małaniak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
102 Szymon Sołtys Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
103 Wiktoria Kulesza Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
104 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-25 25/25
105 Marek Koba Jaworzno 2024-02-23 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies