partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 19/19
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 19/19
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 19/19
3 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 19/19
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 19/19
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 19/19
6 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
7 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
8 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
9 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
10 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2018-05-05 19/19
11 Damian Barzał Gdańsk 2018-05-05 19/19
12 Ewa Barzał Gdańsk 2018-05-05 19/19
13 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 19/19
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 19/19
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 19/19
16 Łukasz Lech Warszawa 2018-08-15 19/19
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 19/19
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 19/19
19 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 19/19
20 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 19/19
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś  Siedlce-Strzała 2018-08-24 19/19
22 Joanna Stanik Knurów 2019-04-11 19/19
23 Paweł Grudziądz Knurów 2019-04-11 19/19
24 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-04-13 19/19
25 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-09-04 19/19
26 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-09-04 19/19
27 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 18/19
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 18/19
29 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-25 18/19
30 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-25 18/19
31 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
32 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
33 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
34 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
35 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-10-19 19/19
36 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-10-19 19/19
37 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-10-19 19/19
38 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 19/19
39 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 19/19
40 Kamil Oleksiak KOS BnO Szczecin 2020-05-21 19/19
41 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-11 19/19
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-13 19/19
43 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-14 19/19
44 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
45 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
46 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
47 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
48 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
49 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
50 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-18 19/19
51 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-02-20 19/19
52 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-02-20 19/19
53 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-03-07 19/19
54 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-05-28 19/19
55 Beata Kasińska PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
56 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
57 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
58 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
59 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
60 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
61 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
62 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
63 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
64 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
65 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-03 19/19
66 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-03 19/19
67 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-03 19/19
68 Adam Dębek To Tu To Tam 2022-03-26 19/19
69 Hanna Dębek To Tu To Tam 2022-03-26 19/19
70 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-05-02 19/19
71 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-05-02 19/19
72 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-04 19/19
73 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-24 19/19
74 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-10-29 19/19
75 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-13 19/19
76 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-13 19/19
77 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 19/19
78 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-02-15 19/19
79 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-02-15 19/19
80 Faustyna Wyrwał Faustii Franka Madzia 2023-03-28 19/19
81 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-04-17 19/19
82 Weronika Głąb Lublin 2023-04-17 19/19
83 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-13 19/19
84 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-29 19/19
85 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-29 19/19
86 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-08-14 19/19
87 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-14 19/19
88 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-15 19/19
89 DANUTA WAŁBRZYCH 2023-10-22 19/19
90 MARCIN MILCZAREK WAŁBRZYCH 2023-10-22 19/19
91 Agata Foryś Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
92 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
93 Amadeusz Kozar Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
94 Amelia Zalewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
95 Antoni Gliwiński Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
96 Błażej Plewka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
97 Czarek Zadrożny Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
98 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
99 Eryk Piętka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
100 Filip Olszewski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
101 Gloria Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
102 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
103 Ireneusz Czarnocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
104 Jakub Gańko Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
105 Jakub Sanetas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
106 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
107 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
108 Kuba Pajkowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
109 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
110 Laura Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
111 Liliana Olszewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
112 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
113 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
114 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
115 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
116 Piotr Przybysz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
117 Ryszard Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
118 Sandra Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
119 Stanisław Szeląg Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
120 Stefania Serafin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
121 Szymon Małaniak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
122 Szymon Sołtys Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
123 Wiktoria Kulesza Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
124 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 19/19
125 Marek Koba Jaworzno 2024-02-23 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies