partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 19/19
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 19/19
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 19/19
3 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 19/19
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 19/19
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 19/19
6 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
7 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
8 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
9 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-05-05 19/19
10 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2018-05-05 19/19
11 Damian Barzał Gdańsk 2018-05-05 19/19
12 Ewa Barzał Gdańsk 2018-05-05 19/19
13 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 19/19
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 19/19
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 19/19
16 Łukasz Lech Warszawa 2018-08-15 19/19
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 19/19
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 19/19
19 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 19/19
20 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 19/19
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś  Siedlce-Strzała 2018-08-24 19/19
22 Joanna Stanik Knurów 2019-04-11 19/19
23 Paweł Grudziądz Knurów 2019-04-11 19/19
24 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-04-13 19/19
25 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-09-04 19/19
26 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-09-04 19/19
27 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 18/19
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-25 18/19
29 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-25 18/19
30 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-25 18/19
31 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
32 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
33 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
34 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 19/19
35 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-10-19 19/19
36 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-10-19 19/19
37 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-10-19 19/19
38 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 19/19
39 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 19/19
40 Kamil Oleksiak KOS BnO Szczecin 2020-05-21 19/19
41 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-11 19/19
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-13 19/19
43 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-14 19/19
44 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
45 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
46 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
47 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
48 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
49 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 19/19
50 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-07-18 19/19
51 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-02-20 19/19
52 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-02-20 19/19
53 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-03-07 19/19
54 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-05-28 19/19
55 Beata Kasińska PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
56 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
57 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
58 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
59 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
60 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-09-04 19/19
61 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-04 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies