partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 25/25
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 25/25
3 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 25/25
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 25/25
5 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-21 25/25
6 Adam Krochmal Warszawa 2017-12-21 25/25
7 Jacek Piekarski Brwinów 2017-12-21 25/25
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 25/25
9 Damian Barzał Gdańsk 2018-05-06 25/25
10 Ewa Barzał Gdańsk 2018-05-06 25/25
11 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 25/25
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 25/25
13 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 25/25
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 25/25
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 25/25
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 25/25
18 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 25/25
19 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 25/25
20 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-24 25/25
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-12-27 25/25
22 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-04-13 25/25
23 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-09-05 25/25
24 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-09-05 25/25
25 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/25
26 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/25
27 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/25
28 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/25
29 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
30 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
31 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
32 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 25/25
33 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-11-03 25/25
34 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-11-03 25/25
35 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-11-03 25/25
36 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 25/25
37 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 25/25
38 Kamil Oleksiak KOS BnO Szczecin 2020-05-21 25/25
39 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-06-11 25/25
40 Karolina Cieślak Opole 2020-06-11 25/25
41 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-13 25/25
42 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2020-07-13 25/25
43 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2020-07-13 25/25
44 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2020-07-13 25/25
45 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
46 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
47 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
48 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
49 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
50 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-14 25/25
51 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-14 25/25
52 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-03-07 25/25
53 Adam Źrebiec Szczecin 2021-07-16 25/25
54 Beata Źrebiec Szczecin 2021-07-16 25/25
55 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
56 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
57 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
58 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
59 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
60 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-03 25/25
61 Beata Kasińska PTSM Lubań 2021-09-04 25/25
62 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2021-09-05 25/25
63 Irena Tomaszewicz PTSM Lubań 2021-09-05 25/25
64 Zdzisław Pawliszyn PTSM Lubań 2021-09-05 25/25
65 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-03 25/25
66 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-03 25/25
67 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-03 25/25
68 Adam Dębek To Tu To Tam 2022-03-26 25/25
69 Hanna Dębek To Tu To Tam 2022-03-26 25/25
70 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-05-02 25/25
71 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-05-02 25/25
72 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-04 25/25
73 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-12 25/25
74 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-12 25/25
75 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-12 25/25
76 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2022-09-08 25/25
77 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-24 25/25
78 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-10-30 25/25
79 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-13 25/25
80 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-13 25/25
81 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-02-15 25/25
82 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-02-15 25/25
83 Milena Zębik Chorzów 2023-03-28 25/25
84 Anna Gierok Chorzów 2023-03-28 25/25
85 Emilia Szamborska Chorzów 2023-03-28 25/25
86 Hanna Chrzan Chorzów 2023-03-28 25/25
87 Jakub Korpok Chorzów 2023-03-28 25/25
88 Oliwia Surowiec Chorzów 2023-03-28 25/25
89 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-04-17 25/25
90 Weronika Głąb Lublin 2023-04-17 25/25
91 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-13 25/25
92 Martyna Stypa Sandomierz 2023-07-29 25/25
93 Piotr Koziara Sandomierz 2023-07-29 25/25
94 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-08-14 25/25
95 Jarosław Baryluk Lusina 2023-08-14 25/25
96 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-15 25/25
97 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-17 25/25
98 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-17 25/25
99 Agata Foryś Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
100 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
101 Amadeusz Kozar Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
102 Amelia Zalewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
103 Antoni Gliwiński Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
104 Błażej Plewka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
105 Czarek Zadrożny Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
106 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
107 Eryk Piętka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
108 Filip Olszewski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
109 Gloria Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
110 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
111 Ireneusz Czarnocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
112 Jakub Gańko Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
113 Jakub Sanetas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
114 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
115 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
116 Kuba Pajkowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
117 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
118 Laura Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
119 Liliana Olszewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
120 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
121 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
122 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
123 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
124 Piotr Przybysz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
125 Ryszard Bienias Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
126 Sandra Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
127 Stanisław Szeląg Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
128 Stefania Serafin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
129 Szymon Małaniak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
130 Szymon Sołtys Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
131 Wiktoria Kulesza Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
132 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2024-01-23 25/25
133 Marek Koba Jaworzno 2024-02-23 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies