partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 26/26
1 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-12-20 26/26
2 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-12-20 26/26
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-04-06 26/26
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 26/26
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-06-03 26/26
6 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-15 26/26
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-30 26/26
8 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-07-30 26/26
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-18 26/26
10 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-18 26/26
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 26/26
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 26/26
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-26 26/26
14 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2018-12-27 26/26
15 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-06-16 26/26
16 Jacek Piekarski Brwinów 2019-06-16 26/26
17 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2019-06-16 26/26
18 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-06-16 26/26
19 Ryszard Wilk Koło nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-06-16 26/26
20 Małgorzata Łukaniuk Warszawa 2019-06-16 26/26
21 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2019-09-06 26/26
22 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2019-09-06 26/26
23 Franciszek Dendewicz Szybowice 2019-09-21 26/26
24 Stanisław Dendewicz Szybowice 2019-09-21 26/26
25 Malwina Dendewicz Szybowice 2019-09-21 26/26
26 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/26
27 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-26 24/26
28 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/26
29 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-26 24/26
30 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
31 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
32 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
33 Krzysztof Kasprzak Warszawa 2019-10-19 26/26
34 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 26/26
35 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2020-05-21 26/26
36 Kamil Oleksiak KOS BnO Szczecin 2020-05-21 26/26
37 Arkadiusz Cieślak Opole 2020-07-12 26/26
38 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-20 25/26
39 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-25 26/26
40 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
41 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
42 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
43 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
44 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
45 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-25 26/26
46 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2020-09-26 26/26
47 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-03-07 26/26
48 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-09-03 26/26
49 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-09-03 26/26
50 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-09-03 26/26
51 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-03 26/26
52 Beata Kasińska PTSM Lubań 2021-09-04 26/26
53 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-09-05 26/26

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies