partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO stowarzysze 2017-12-22 20/20
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-12-22 20/20
3 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 20/20
4 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 20/20
5 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 20/20
6 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 20/20
7 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
8 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
9 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
10 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
11 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
12 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-02 20/20
14 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-03-02 20/20
15 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-03-02 20/20
16 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-03-02 20/20
17 Adam Krochmal Warszawa 2018-03-02 20/20
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-12 20/20
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-12 20/20
20 Beata Maciejewska-Musur SKKT PTTK Łazik, Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2018-04-21 20/20
21 Adam Krzysiek SKKT PTTK Łazik, Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2018-04-21 20/20
22 Ewa Mazur SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
23 Andżelika Szkutnik SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
24 Tomasz Fronczek SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
25 Mariusz Bałuta SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
26 Olaf Domagała SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
27 Agnieszka Gębska SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
28 Jarosław Grudziński SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
29 Anna Koczot SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
30 Kamil Król SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
31 Wiktoria Kucio SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
32 Kacper Stępniowski SKKT PTTK Łazik/Lublin 2018-04-21 20/20
33 Dominik Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
34 Szymon Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
35 Zuzanna Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
36 Beata Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
37 Filip Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
38 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 20/20
39 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 20/20
40 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-05 20/20
41 Wiktor Chęć PTTK Iława/Tuszewo 2018-07-09 20/20
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-07-09 20/20
43 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
44 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
45 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
46 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
47 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
48 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
49 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-28 20/20
50 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-17 20/20
51 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-17 20/20
52 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-17 20/20
53 Kamila Kucharska Warszawa 2018-08-17 20/20
54 Monika Kucharska Warszawa 2018-08-17 20/20
55 Dariusz Kucharski Warszawa 2018-08-17 20/20
56 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 18/20
57 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 18/20
58 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-06 18/20
59 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-06 18/20
60 Aneta Konefał Warszawa 2019-11-12 20/20
61 Oliwia Konefał Warszawa 2019-11-12 20/20
62 Paweł Konefał Warszawa 2019-11-12 20/20
63 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-11-12 20/20
64 Martyna Stypa Sandomierz 2019-12-27 20/20
65 Piotr Koziara Sandomierz 2019-12-27 20/20
66 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-14 20/20
67 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-14 20/20
68 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-07 20/20
69 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-16 20/20
70 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-16 20/20
71 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-08-19 19/20
72 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-08-19 19/20
73 Katarzyna Szumińska Złotów 2020-09-21 19/20
74 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-26 20/20
75 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-26 20/20
76 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-10-04 20/20
77 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-05 20/20
78 Antoni Koczwara Ostrowiec Świętokrzyski 2021-02-06 20/20
79 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 20/20
80 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 20/20
81 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 20/20
82 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-04-21 20/20
83 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-05-07 20/20
84 Roman Biegajski PTTK Iława/Bratian 2022-05-29 20/20
85 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-06-19 20/20
86 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-07-18 20/20
87 Dawid Lewczuk Lublin, Małaszewicze 2022-08-28 20/20
88 Sławomir Frynas Lublin, Małaszewicze 2022-08-28 20/20
89 Wacław Polcer Łódź 2022-10-23 20/20
90 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-10-24 20/20
91 Jacek Majkut Warszawa 2022-10-29 20/20
92 Jeremi Majkut Warszawa 2022-10-29 20/20
93 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-11-11 20/20
94 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-04-08 20/20
95 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 19/19
96 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 20/20
97 Ula Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 20/20
98 Łucja Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 20/20
99 Adam Ratyński Warszawa 2023-05-21 20/20
100 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-05-21 20/20
101 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-05-29 20/20
102 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-11 20/20
103 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
104 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
105 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
106 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
107 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-03 20/20
108 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-09 20/20
109 Beata Pluta MKT / Warszawa 2023-10-25 20/20
110 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-01-20 20/20
111 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-19 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies