partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 17/17
1 Barbara Szmyt Klub InO stowarzysze 2017-12-22 17/17
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-12-22 17/17
3 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 17/17
4 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 17/17
5 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 17/17
6 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 17/17
7 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 17/17
8 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 17/17
9 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 17/17
10 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 17/17
11 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 17/17
12 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 17/17
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-02 17/17
14 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-03-02 17/17
15 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2018-03-02 17/17
16 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-12 17/17
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-12 17/17
18 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 17/17
19 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-05 17/17
20 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 17/17
21 Wiktor Chęć PTTK Iława/Tuszewo 2018-07-09 17/17
22 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-07-09 17/17
23 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-21 17/17
24 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-21 17/17
25 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-21 17/17
26 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 17/17
27 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 17/17
28 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 17/17
29 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 17/17
30 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 17/17
31 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 17/17
32 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-28 17/17
33 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 16/17
34 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 16/17
35 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-06 16/17
36 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-06 16/17
37 Aneta Konefał Warszawa 2019-11-13 17/17
38 Oliwia Konefał Warszawa 2019-11-13 17/17
39 Paweł Konefał Warszawa 2019-11-13 17/17
40 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-11-13 17/17
41 Martyna Stypa Sandomierz 2019-12-25 17/17
42 Piotr Koziara Sandomierz 2019-12-25 17/17
43 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-14 17/17
44 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-14 17/17
45 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-07 17/17
46 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-16 17/17
47 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-16 17/17
48 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-08 17/17
49 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-08-08 17/17
50 Marek Klonowski Brodnica 2020-08-11 17/17
51 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-08-19 17/17
52 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-08-19 17/17
53 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-27 17/17
54 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-27 17/17
55 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-10-04 17/17
56 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-04 17/17
57 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 17/17
58 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 17/17
59 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 17/17
60 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-04-21 17/17
61 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-05-07 17/17
62 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-06-19 17/17
63 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-07-19 17/17
64 Dawid Lewczuk Lublin, Małaszewicze 2022-08-27 17/17
65 Sławomir Frynas Lublin, Małaszewicze 2022-08-27 17/17
66 Wacław Polcer Łódź 2022-10-23 17/17
67 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-10-24 17/17
68 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-11-11 17/17
69 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-02-22 17/17
70 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-04-09 17/17
71 Emilia Lipska TKPZ Brzeźnica 2023-04-22 17/17
72 Julia Amerek TKPZ Brzeźnica 2023-04-22 17/17
73 Oliwia Banasik TKPZ Brzeźnica 2023-04-22 17/17
74 Szymon Sikora TKPZ Brzeźnica 2023-04-22 17/17
75 Wiktoria Woźniak TKPZ Brzeźnica 2023-04-22 17/17
76 Zuzanna Ludwiczak TKPZ Brzeźnica 2023-04-22 17/17
77 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-05-28 17/17
78 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-11 17/17
79 Anna Malanowska Warszawa 2023-06-23 17/17
80 Agnieszka Nwokocha Warszawa 2023-08-07 17/17
81 Bartosz Nwokocha Warszawa 2023-08-07 17/17
82 Daria Nwokocha Warszawa 2023-08-07 17/17
83 Emil Nwokocha Warszawa 2023-08-07 17/17
84 Stanislaw Konefal Warszawa 2023-08-07 17/17
85 Teresa Konefal Warszawa 2023-08-07 17/17
86 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-03 17/17
87 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-09 17/17
88 Beata Pluta MKT / Warszawa 2023-10-23 17/17
89 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-01-20 17/17
90 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-18 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies