partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2017-12-01 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO stowarzysze 2017-12-22 19/19
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-12-22 19/19
3 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 19/19
4 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 19/19
5 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 19/19
6 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 19/19
7 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 19/19
8 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 19/19
9 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 19/19
10 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 19/19
11 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 19/19
12 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 19/19
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-03-02 19/19
14 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-12 19/19
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-12 19/19
16 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-05 19/19
17 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 19/19
18 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 19/19
19 Wiktor Chęć PTTK Iława/Tuszewo 2018-07-09 19/19
20 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-07-09 19/19
21 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-21 19/19
22 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-21 19/19
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-21 19/19
24 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 19/19
25 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 19/19
26 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 19/19
27 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 19/19
28 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 19/19
29 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 19/19
30 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-28 19/19
31 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 14/19
32 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 14/19
33 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-06 14/19
34 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-06 14/19
35 Aneta Konefał Warszawa 2019-11-13 18/18
36 Oliwia Konefał Warszawa 2019-11-13 18/18
37 Paweł Konefał Warszawa 2019-11-13 18/18
38 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-11-13 18/18
39 Martyna Stypa Sandomierz 2019-12-30 19/19
40 Piotr Koziara Sandomierz 2019-12-30 19/19
41 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-15 18/19
42 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-15 18/19
43 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-07 18/19
44 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2020-05-30 19/19
45 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2020-05-30 19/19
46 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-05-30 19/19
47 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-16 19/19
48 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-16 19/19
49 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-27 19/19
50 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-27 19/19
51 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-10-04 19/19
52 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2020-10-04 19/19
53 Beata Bargiel Warszawa 2021-04-15 19/19
54 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-04-15 19/19
55 Paweł Rozwadowski Klub InO STOWARZYSZE 2021-05-29 19/19
56 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-05-29 19/19
57 Jacek Piekarski Brwinów 2021-05-29 19/19
58 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 19/19
59 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 19/19
60 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-21 19/19
61 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-04-21 18/18
62 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-05-07 19/19
63 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-06-19 19/19
64 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-07-18 19/19
65 Dawid Lewczuk Lublin, Małaszewicze 2022-08-28 19/19
66 Sławomir Frynas Lublin, Małaszewicze 2022-08-28 19/19
67 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-10-24 19/19
68 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-11-11 19/19
69 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-04-10 19/19
70 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-05-29 19/19
71 Agnieszka Nwokocha Warszawa 2023-08-06 19/19
72 Bartosz Nwokocha Warszawa 2023-08-06 19/19
73 Daria Nwokocha Warszawa 2023-08-06 19/19
74 Emil Nwokocha Warszawa 2023-08-06 19/19
75 Stanislaw Konefal Warszawa 2023-08-06 19/19
76 Teresa Konefal Warszawa 2023-08-06 19/19
77 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-03 19/19
78 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-09 19/19
79 Beata Pluta MKT / Warszawa 2023-10-24 19/19
80 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-01-21 19/19
81 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-19 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies