partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2018-02-01 25/25
1 Ewelina Walczyna Walentynki Jonny'ego Bravo 2018-02-10 25/25
2 Mateusz Ostrowski Walentynki Jonny'ego Bravo 2018-02-10 25/25
3 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-02-24 25/25
4 Adam Wolf Bielawska Akademia Biegania/Bielawa 2018-03-17 25/25
5 Norbert Marcinowski Bielawska Akademia Biegania/Bielawa 2018-03-17 25/25
6 Maciej Pietrowicz Górscy Koroniarze/Wrocław 2018-03-17 25/25
7 Magdalena Sznajderska Bielawska Akademia Biegania/Jaźwina 2018-03-17 25/25
8 Łukasz Strąk Górscy Koroniarze/Wrocław 2018-03-17 25/25
9 Paula Sznajderska Bielawska Akademia Biegania/Jaźwina 2018-03-17 25/25
10 Roman Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2018-03-17 25/25
11 Olga Pechcin HKT Mobilek Mińsk Mazowiecki 2018-04-20 25/25
12 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-21 25/25
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-21 25/25
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 25/25
15 Jakub Ligienza Orientop Wrocław 2018-05-04 25/25
16 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-06 25/25
17 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2018-05-06 25/25
18 Marzena Kolasa Lubawa 2018-06-27 25/25
19 Maciej Kolasa Lubawa 2018-06-27 25/25
20 Agata Kolasa Lubawa 2018-06-27 25/25
21 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 25/25
22 Robert Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 25/25
23 Jan Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 25/25
24 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 25/25
25 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-12 25/25
26 Agnieszka Nocuń Szczecin 2018-07-19 25/25
27 Daniel Halicki Szczecin 2018-07-19 25/25
28 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-21 25/25
29 Beata Bargiel Warszawa 2018-07-27 25/25
30 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-08-01 25/25
31 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-08-25 23/25
32 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 25/25
33 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-08-25 25/25
34 Waldemar Jankowski Gdynia 2018-12-29 25/25
35 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-02-03 24/25
36 Zuzanna Pranga SKKT Włóczykij /Rumia 2019-02-13 17/25
37 Karol Józefiak SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
38 Nikodem Grzenkowicz SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
39 Remigiusz Perdyła SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
40 Erik Lapczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 15/25
41 Dominik Ogonowski SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 15/25
42 Mateusz Kryszajtys SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 15/25
43 Emma Lapczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
44 Natalia Szreder SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
45 Weronika Sławianowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
46 Kinga Sychowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
47 Lena Sosnowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
48 Nadia Sosnowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
49 Agata Cimochowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
50 Dawid Perdyła SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
51 Łukasz Baranowski SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
52 Wiktoria Trońko SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
53 Ivan Zahrebeniuk SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
54 Martyna Trzebiatowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
55 Martyna Szmidtka SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
56 Oliwia Stenka SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
57 Michalina Grzesiak SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
58 Karolina Szreder SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
59 Julia Schneider SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
60 Maja Jaworek SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 16/25
61 Antonina Lewandowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
62 Aniela Gaweł SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
63 Marta Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
64 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
65 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2019-02-13 17/25
66 Oliwia Konefał Warszawa 2019-02-16 25/25
67 Paweł Konefał Warszawa 2019-02-16 25/25
68 Aneta Konefał Warszawa 2019-02-16 25/25
69 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-02-16 25/25
70 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-20 25/25
71 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-15 25/25
72 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-11 25/25
73 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-14 25/25
74 Przemysław Witczak Warszawa 2019-10-20 25/25
75 Radosław Korniluk Warszawa 2019-11-22 22/25
76 Anna Korniluk Warszawa 2019-11-22 22/25
77 Jan Korniluk Warszawa 2019-11-22 22/25
78 Adam Korniluk Warszawa 2019-11-22 22/25
79 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-01-03 25/25
80 Marcin Baran Rumia 2020-02-13 24/25
81 Marika Gieracz PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 25/25
82 Maja Szczepańska PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 25/25
83 Kacper Gierszewski PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 25/25
84 Krzysztof Haak PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 25/25
85 Mateusz Bach PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 25/25
86 Miłosz Tocki PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 25/25
87 Grzegorz Żywicki PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 25/25
88 Damian Grzybek PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
89 Patryk Cirocki PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
90 Jakub Węsierski PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
91 Maksymilian Łoboda PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
92 Bartosz Słoma PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
93 Aleksander Bujanowski PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
94 Szymon Grabowski PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
95 Maksymilian Romanowski PZS nr 2 w Rumi 2020-02-13 23/25
96 Mateusz Sieńko Babin 2020-02-22 24/24
97 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-06-13 24/25
98 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-06-13 24/25
99 Marek Klonowski Brodnica 2020-07-08 25/25
100 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-08-09 24/25
101 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-08-09 24/25
102 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-18 24/25
103 Wacław Polcer Łódź 2020-09-09 24/25
104 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2020-09-12 25/25
105 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-09-12 24/25
106 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2020-09-12 25/25
107 Katarzyna Klimowicz Gdańsk 2020-11-08 25/25
108 Piotr Babula Gdańsk 2020-11-08 25/25
109 Zofia Kowalska Wałcz 2021-02-02 24/25
110 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-02-02 24/25
111 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-05 25/25
112 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-05 25/25
113 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-05 25/25
114 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-06-19 25/25
115 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-06-19 25/25
116 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-09-15 25/25
117 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-09-15 25/25
118 Mariusz Kaczmarek 2021-10-14 25/25
119 Paweł Szubert Warszawa 2022-01-06 25/25
120 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-01-07 25/25
121 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
122 Olga Pechcin Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
123 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
124 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
125 Kuba Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
126 Wojtek Wronowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
127 Nikola Kiełczewska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
128 Hanna Suchecka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
129 Maja Księżopolska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
130 Karol Różycki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
131 Kornelia Wojtasik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
132 Julia Rudnik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
133 Olga Dębska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
134 Julianna Juszczak Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
135 Łucja Sęktas Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
136 Filip Brandota Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
137 Helena Różycka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
138 Izabela Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
139 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
140 Magdalena Mossakowska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
141 Żaneta Kowalska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
142 Siestrzykowska Oliwia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
143 Jałocha Wiktoria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
144 Oliwia Lipinska Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
145 Kożuchowska Magdalena Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
146 Braulinska Daria Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
147 Bartnicka Weronika Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
148 Kesler Marta Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
149 Sokół Amelia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
150 Delegacz Emilia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
151 Sadoch Ola Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
152 Adamczyk Julia Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
153 Marcel Kępka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
154 Marcel Siestrzykowski Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
155 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
156 Jakub Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
157 Sebastian Płochocki Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
158 Wojtek Kopka Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-02-08 25/25
159 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-28 25/25
160 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2022-05-31 25/25
161 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-05-31 25/25
162 Oliwia Śnieżek Ustrzyki Dolne 2022-05-31 25/25
163 Kinga Kmiecik Ustrzyki Dolne 2022-06-04 25/25
164 Magdalena Nowak Poznań 2022-07-03 25/25
165 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-06 25/25
166 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 24/25
167 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 24/25
168 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 24/25
169 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2022-08-06 24/25
170 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 25/25
171 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-24 25/25
172 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Speculanci 2022-11-01 25/25
173 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-01-18 25/25
174 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-01-18 25/25
175 Dorota Kamińska Żab Team 2023-03-05 25/25
176 Maciej Szczęśniak Żab Team 2023-03-05 25/25
177 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-21 25/25
178 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-06-11 25/25
179 Małgorzata Merta Wrocław 2023-07-26 25/25
180 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-15 25/25
181 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-15 25/25
182 Marcin Nowak Poznań 2023-08-27 25/25
183 Maciej Głów Kraków 2023-09-04 25/25
184 Katarzyna Szumińska Złotów 2023-09-09 25/25
185 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-08 25/25
186 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-08 25/25
187 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-09 25/25
188 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-09 25/25
189 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-12-09 25/25
190 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-12-09 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies