partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Aktualizacja: 2024-06-07

Imię i nazwisko Klub/miejscowość Stopień Data weryfikacji
Jarosław Głowacki Siedlce za wytrwałość II stopnia 2022-11-28
Agnieszka Michałowska Warszawa za wytrwałość II stopnia 2023-12-31
Piotr Michałowski Warszawa za wytrwałość II stopnia 2023-12-31
Barbara Szmyt Warszawa za wytrwałość II stopnia 2024-04-29
Sławomir Otap Warszawa za wytrwałość I stopnia 2021-11-18
Jarosław Głowacki Siedlce za wytrwałość I stopnia 2021-11-18
Barbara Szmyt Warszawa za wytrwałość I stopnia 2021-12-11
Małgorzata Grudzińska Warszawa za wytrwałość I stopnia 2023-09-24
Agnieszka Michałowska Warszawa za wytrwałość I stopnia 2023-12-31
Piotr Michałowski Warszawa za wytrwałość I stopnia 2023-12-31
Robert Chruślak Radom za wytrwałość I stopnia 2024-03-02
Sławomir Otap Warszawa duży złoty 2018-05-19
Jarosław Głowacki Siedlce duży złoty 2019-03-08
Dariusz Mazurek Warszawa duży złoty 2019-05-19
Agnieszka Michałowska Warszawa duży złoty 2019-06-04
Piotr Michałowski Warszawa duży złoty 2019-06-04
Barbara Szmyt Warszawa duży złoty 2020-06-09
Joanna Puternicka Wrocław duży złoty 2021-05-08
Małgorzata Grudzińska Warszawa duży złoty 2022-10-20
Anna Górecka Warszawa duży złoty 2023-05-21
Andrzej Mikołajczyk Warszawa duży złoty 2023-05-21
Robert Chruślak Radom duży złoty 2023-07-01
Maria Głowacka Siedlce duży złoty 2023-11-09
Anna Malanowska Warszawa duży złoty 2024-06-07
Sławomir Otap Warszawa duży srebrny 2017-02-11
Dariusz Mazurek Warszawa duży srebrny 2017-03-30
Barbara Szmyt Warszawa duży srebrny 2017-07-07
Jarosław Głowacki Siedlce duży srebrny 2018-04-30
Agnieszka Michałowska Warszawa duży srebrny 2019-01-21
Piotr Michałowski Warszawa duży srebrny 2019-01-21
Joanna Puternicka Wrocław duży srebrny 2019-07-06
Andrzej Mikołajczyk Warszawa duży srebrny 2020-01-20
Anna Górecka Warszawa duży srebrny 2020-01-20
Dariusz Walczyna Warszawa duży srebrny 2020-06-09
Alicja Pospieszała Mierzyn duży srebrny 2020-12-03
Marek Pospieszała Mierzyn duży srebrny 2020-12-03
Anna Nizioł Mierzyn duży srebrny 2020-12-03
Jan Nizioł Mierzyn duży srebrny 2020-12-03
Małgorzata Grudzińska Warszawa duży srebrny 2021-05-05
Zuzanna Malanowska Warszawa duży srebrny 2021-09-27
Maria Głowacka Siedlce duży srebrny 2021-10-25
Jacek Głowacki Siedlce duży srebrny 2021-10-25
Andrzej Kowalski O/PTTK Warszawa Praga duży srebrny 2021-12-15
Wojciech Drozda HKT „TREP” PTTK O/PTTK Warszawa Praga duży srebrny 2022-06-25
Robert Chruślak Radom duży srebrny 2022-07-02
Anna Gołaszewska Gdańsk duży srebrny 2022-11-22
Jerzy Łukaszewicz Iława duży srebrny 2023-02-13
Aleksander Szczygielski Piastów duży srebrny 2023-10-25
Ewa Kurzawska Warszawa duży srebrny 2023-11-11
Katarzyna Kowalska Poniatowa duży srebrny 2023-12-17
Piotr Kowalski Poniatowa duży srebrny 2023-12-17
Paweł Rozwadowski Brwinów duży srebrny 2024-03-02
Janusz Sadkiewicz Świdnica duży srebrny 2024-03-13
Joanna Kuźba Rumia duży srebrny 2024-06-06
Anna Malanowska Warszawa duży srebrny 2024-06-07
Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa duży brązowy 2016-01-19
Dariusz Mazurek Warszawa duży brązowy 2016-03-22
Sławomir Otap Warszawa duży brązowy 2016-04-16
Renata Łaska Zielonka duży brązowy 2016-09-03
Tomasz Łaski Zielonka duży brązowy 2016-09-03
Maria Głowacka Siedlce duży brązowy 2018-02-04
Jarosław Głowacki Siedlce duży brązowy 2018-02-04
Jacek Głowacki Siedlce duży brązowy 2018-02-04
Agnieszka Michałowska Warszawa duży brązowy 2018-05-08
Piotr Michałowski Warszawa duży brązowy 2018-05-08
Andrzej Mikołajczyk Warszawa duży brązowy 2018-06-30
Anna Górecka Warszawa duży brązowy 2018-06-30
Krzysztof Ligienza Wrocław duży brązowy 2018-08-19
Joanna Puternicka Wrocław duży brązowy 2018-10-13
Wojciech Drozda Warszawa duży brązowy 2018-12-31
Andrzej Kowalski Warszawa duży brązowy 2019-10-15
Paweł Rozwadowski Brwinów duży brązowy 2019-12-14
Zuzanna Malanowska Warszawa duży brązowy 2019-12-14
Małgorzata Grudzińska Warszawa duży brązowy 2020-01-14
Dariusz Walczyna Warszawa duży brązowy 2020-06-09
Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP Brzeźnica duży brązowy 2020-06-24
Marek Pospieszała Mierzyn duży brązowy 2020-08-09
Anna Nizioł Mierzyn duży brązowy 2020-08-09
Jan Nizioł Mierzyn duży brązowy 2020-08-09
Alicja Pospieszała Mierzyn duży brązowy 2020-08-09
Piotr Gradowski Warszawa duży brązowy 2020-09-30
Piotr Kowalski Poniatowa duży brązowy 2021-09-25
Katarzyna Kowalska Poniatowa duży brązowy 2021-09-25
Jerzy Łukaszewicz Fijewo duży brązowy 2021-10-30
Anna Gołaszewska Gdańsk duży brązowy 2021-11-02
Joanna Kuźba Rumia duży brązowy 2021-11-03
Zbigniew Tarnowski O. Reg. PTTK Częstochowa duży brązowy 2021-12-15
Robert Chruślak Radom duży brązowy 2022-07-02
Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne duży brązowy 2022-08-30
Janusz Sadkiewicz Świdnica duży brązowy 2022-11-15
Zbigniew Curyl Świdnica duży brązowy 2022-11-15
Piotr Gębarowski Warszawa duży brązowy 2022-11-19
Aleksander Szczygielski Piastów duży brązowy 2022-11-23
Edward Fudro Police duży brązowy 2022-12-10
Robert Bigos Poniatowa duży brązowy 2022-12-14
Beata Bigos Poniatowa duży brązowy 2022-12-14
Ewa Kurzawska Warszawa duży brązowy 2023-05-13
Justyna Kuźba Rumia duży brązowy 2023-06-15
Joanna Lewandowska Rumia duży brązowy 2023-07-02
Anna Malanowska Warszawa duży brązowy 2023-07-03
Hanna Ryszewska Bydgoszcz duży brązowy 2024-03-10
Alicja Niepomnik Tadzino duży brązowy 2024-04-06
Maciej Niepomnik Tadzino duży brązowy 2024-04-06
Marek Koba Jaworzno duży brązowy 2024-05-28
Renata Łaska Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka złoty 2015-03-13
Tomasz Łaski Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka złoty 2015-03-13
Dariusz Mazurek Warszawa złoty 2015-03-31
Sławomir Otap Warszawa złoty 2015-05-21
Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa złoty 2015-06-12
Dariusz Walczyna Warszawa złoty 2016-02-07
Mariusz Siwiec Warszawa złoty 2016-03-10
Wojciech Drozda Warszawa złoty 2017-01-19
Maria Głowacka Siedlce złoty 2017-04-04
Jarosław Głowacki Siedlce złoty 2017-04-04
Anna Górecka Warszawa złoty 2017-08-31
Andrzej Mikołajczyk Warszawa złoty 2017-08-31
Zuzanna Malanowska Warszawa złoty 2017-09-12
Paweł Rozwadowski Brwinów złoty 2017-10-06
Joanna Puternicka Wrocław złoty 2017-10-28
Edward Fudro Police złoty 2017-10-28
Jacek Głowacki Siedlce złoty 2018-02-04
Piotr Michałowski Warszawa złoty 2018-04-24
Agnieszka Michałowska Warszawa złoty 2018-05-08
Krzysztof Ligienza Wrocław złoty 2018-07-01
Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP Brzeźnica złoty 2018-09-19
Małgorzata Grudzińska Warszawa złoty 2018-11-15
Andrzej Kowalski Warszawa złoty 2018-11-15
Karolina Warmiak TKPZ przy PSP Brzeźnica złoty 2019-10-02
Anna Malanowska Warszawa złoty 2019-12-14
Martyna Kominek TKPZ przy PSP Brzeźnica złoty 2020-03-04
Alicja Pospieszała Mierzyn złoty 2020-06-17
Marek Pospieszała Mierzyn złoty 2020-06-17
Anna Nizioł Mierzyn złoty 2020-06-17
Jan Nizioł Mierzyn złoty 2020-06-17
Anna Gołaszewska Gdańsk złoty 2020-07-13
Jerzy Łukaszewicz Fijewo złoty 2020-09-05
Joanna Kuźba Rumia złoty 2020-09-09
Zbigniew Curyl Świdnica złoty 2020-10-03
Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka złoty 2020-10-03
Wioletta Ziobrowska Świdnica złoty 2020-12-15
Joanna Lewandowska Rumia złoty 2020-12-30
Katarzyna Kowalska Poniatowa złoty 2021-01-31
Antoni Kowalski Poniatowa złoty 2021-01-31
Piotr Kowalski Poniatowa złoty 2021-02-20
Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne złoty 2021-05-08
Robert Chruślak Radom złoty 2021-05-22
Mariusz Pietrzak Piastów złoty 2021-06-17
Anna Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa złoty 2021-08-22
Jan Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa złoty 2021-08-22
Adam Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa złoty 2021-08-22
Ewa Kurzawska Warszawa złoty 2021-10-27
Justyna Kuźba Rumia złoty 2021-12-01
Zbigniew Tarnowski O. Reg. PTTK Częstochowa złoty 2021-12-15
Beata Bigos Poniatowa złoty 2022-01-25
Robert Bigos Poniatowa złoty 2022-01-25
Aleksander Szczygielski Piastów złoty 2022-02-07
Martyna Stypa Sandomierz złoty 2022-06-06
Piotr Koziara Sandomierz złoty 2022-06-06
Jacek Zdenicki Dzierzkowice złoty 2022-06-30
Cezary Jędrzejewski Warszawa złoty 2022-08-01
Janusz Sadkiewicz Świdnica złoty 2022-11-15
Alicja Niepomnik Tadzino złoty 2022-11-19
Maciej Niepomnik Tadzino złoty 2022-11-19
Piotr Gębarowski Warszawa złoty 2022-11-19
Kinga Hruszowiec Świdnica złoty 2022-12-01
Andrzej Hruszowiec Świdnica złoty 2022-12-01
Agata Hruszowiec PTTK Świdnica / Wrocław złoty 2022-12-10
Zofia Kowalska Wałcz złoty 2023-03-20
Agnieszka Kowalska Wałcz złoty 2023-03-20
Agnieszka Sławińska PTSM Lubań złoty 2023-05-17
Tadeusz Sławiński PTSM Lubań złoty 2023-05-17
Andrzej Pochopień Stryszawa złoty 2023-07-02
Marek Koba Jaworzno złoty 2023-10-21
Anna Zaremba Warszawa złoty 2023-10-25
Henryk Sławiński PTSM Lubań złoty 2023-12-04
Krystyna Sławińska PTSM Lubań złoty 2023-12-04
Marcin Milczarek Wałbrzych złoty 2023-12-13
Danuta Milczarek Wałbrzych złoty 2023-12-13
Jarosław Baryluk Lusina złoty 2023-12-16
Magdalena Miśko Bydgoszcz złoty 2024-01-09
Katarzyna Koszyk Warszawa złoty 2024-01-13
Krzysztof Manthey Gdańsk złoty 2024-01-13
Hanna Ryszewska Bydgoszcz złoty 2024-03-10
Renata Łaska Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka srebrny 2015-01-11
Tomasz Łaski Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka srebrny 2015-01-11
Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa srebrny 2015-02-28
Dariusz Mazurek Warszawa srebrny 2015-03-03
Sławomir Otap Warszawa srebrny 2015-03-14
Mariusz Siwiec Warszawa srebrny 2015-06-16
Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK srebrny 2015-08-11
Anna Górecka Warszawa srebrny 2015-08-11
Anna Malanowska Warszawa srebrny 2015-12-06
Zuzanna Malanowska Warszawa srebrny 2015-12-12
Dariusz Walczyna Warszawa srebrny 2016-01-02
Łukasz Lech Warszawa srebrny 2016-07-02
Edward Fudro Police srebrny 2016-07-23
Paweł Rozwadowski Brwinów srebrny 2016-07-23
Mariusz Pietrzak Piastów srebrny 2016-10-20
Maria Głowacka Siedlce srebrny 2016-11-17
Jarosław Głowacki Siedlce srebrny 2016-11-17
Jacek Głowacki Siedlce srebrny 2016-11-17
Wojciech Drozda Warszawa srebrny 2017-01-19
Joanna Puternicka Wrocław srebrny 2017-03-04
Andrzej Kowalski Warszawa srebrny 2017-10-10
Małgorzata Grudzińska Warszawa srebrny 2017-11-28
Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP Brzeźnica srebrny 2018-04-09
Piotr Michałowski Warszawa srebrny 2018-04-24
Agnieszka Michałowska Warszawa srebrny 2018-05-08
Krzysztof Ligienza Wrocław srebrny 2018-07-01
Jakub Dąbrowski Warszawa srebrny 2018-07-22
Beata Domin Bydgoszcz srebrny 2018-08-19
Karolina Warmiak TKPZ przy PSP Brzeźnica srebrny 2018-09-19
Martyna Kominek TKPZ przy PSP Brzeźnica srebrny 2018-09-19
Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne srebrny 2018-09-29
Zbigniew Curyl Świdnica srebrny 2018-10-04
Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP Brzeźnica srebrny 2018-12-02
Natalia Mirka TKPZ przy PSP Brzeźnica srebrny 2018-12-02
Beata Pluta SKKT PTTK 101 / Warszawa srebrny 2019-02-02
Ewa Świderska Radzymin srebrny 2019-03-04
Artur Świderski Radzymin srebrny 2019-03-04
Mateusz Świderski Radzymin srebrny 2019-03-04
Małgosia Świderska Radzymin srebrny 2019-03-04
Marysia Świderska Radzymin srebrny 2019-03-04
Zuzanna Lasek SKKT PTTK 101 / Warszawa srebrny 2019-05-29
Joanna Kuźba Rumia srebrny 2019-08-15
Jan Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa srebrny 2019-09-25
Anna Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa srebrny 2019-09-25
Adam Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa srebrny 2019-09-25
Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP Brzeźnica srebrny 2019-10-02
Jerzy Łukaszewicz Lubawa srebrny 2019-10-19
Wioletta Ziobrowska Świdnica srebrny 2019-10-23
Anna Kadłubowska Warszawa srebrny 2019-12-14
Joanna Lewandowska Rumia srebrny 2019-12-14
Anna Gołaszewska Gdańsk srebrny 2020-01-25
Anna Nizioł Mierzyn srebrny 2020-03-10
Marek Pospieszała Mierzyn srebrny 2020-03-10
Jan Nizioł Mierzyn srebrny 2020-03-10
Alicja Pospieszała Mierzyn srebrny 2020-03-10
Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka srebrny 2020-10-03
Cezary Jędrzejewski Warszawa srebrny 2020-10-30
Amelia Jaskuła Świdnica srebrny 2020-11-27
Joanna Jaskuła Świdnica srebrny 2020-11-27
Ryszard Ziobrowski Świdnica srebrny 2020-12-15
Kinga Hruszowiec Świdnica srebrny 2021-01-22
Agata Hruszowiec Świdnica srebrny 2021-01-22
Andrzej Hruszowiec Świdnica srebrny 2021-01-22
Katarzyna Kowalska Poniatowa srebrny 2021-01-31
Antoni Kowalski Poniatowa srebrny 2021-01-31
Małgorzata Grabowska Poniatowa srebrny 2021-01-31
Justyna Kuźba Rumia srebrny 2021-02-21
Piotr Koziara Sandomierz srebrny 2021-03-25
Martyna Stypa Sandomierz srebrny 2021-03-25
Beata Bigos Poniatowa srebrny 2021-03-25
Robert Bigos Poniatowa srebrny 2021-03-25
Piotr Gębarowski Warszawa srebrny 2021-05-20
Damian Murach Dębe Wielkie srebrny 2021-05-20
Joanna Chruślak Radom srebrny 2021-05-22
Robert Chruślak Radom srebrny 2021-05-22
Aleksander Szczygielski Piastów srebrny 2021-08-03
Danuta Milczarek Wałbrzych srebrny 2021-10-22
Marcin Milczarek Wałbrzych srebrny 2021-10-22
Ewa Kurzawska Warszawa srebrny 2021-10-27
Tadeusz Sławiński PTSM Lubań srebrny 2021-11-07
Agnieszka Wittig PTSM Lubań srebrny 2021-11-07
Hanna Ryszewska Bydgoszcz srebrny 2021-11-12
Antonia Niepomnik Tadzino srebrny 2021-11-20
Alicja Niepomnik Tadzino srebrny 2021-11-20
Maciej Niepomnik Tadzino srebrny 2021-11-20
Zbigniew Tarnowski O. Reg. PTTK Częstochowa srebrny 2021-12-15
Iwona Gniewkowska Rumia srebrny 2021-12-30
Paweł Szubert Warszawa srebrny 2022-01-18
Janusz Sadkiewicz Świdnica srebrny 2022-02-12
Agnieszka Kowalska Wałcz srebrny 2022-08-09
Zofia Kowalska Wałcz srebrny 2022-08-09
Andrzej Pochopień Stryszawa srebrny 2022-08-30
Krzysztof Ziarnowsk Świdnica srebrny 2022-09-15
Piotr Ziarnowski Świdnica srebrny 2022-09-15
Zofia Trubisz PTSM Lubań srebrny 2022-10-17
Jacek Piekarski Brwinów srebrny 2022-11-04
Piotr Rakowski Warszawa srebrny 2022-11-15
Anna Zaremba Warszawa srebrny 2022-11-23
Krystyna Sławińska PTSM Lubań srebrny 2022-11-28
Henryk Sławiński PTSM Lubań srebrny 2022-11-28
Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań srebrny 2022-12-01
Szymon Górka Warszawa srebrny 2022-12-13
Maria Kruszczyńska Koszalin srebrny 2022-12-13
Agnieszka Osmelak Szczecin srebrny 2022-12-13
Leszek Osmelak Szczecin srebrny 2022-12-13
Ewa Barzał Gdańsk srebrny 2022-12-14
Damian Barzał Gdańsk srebrny 2022-12-14
Katarzyna Kadłubowska Warszawa srebrny 2022-12-14
Leszek Adamski Warszawa srebrny 2023-04-19
Artur Kotowski Szczecin srebrny 2023-04-20
Wacław Polcer Łódź srebrny 2023-05-31
Marek Koba Jaworzno srebrny 2023-06-07
Wojciech Król Dębowy Gaj srebrny 2023-06-10
Irena Sokół Białystok srebrny 2023-06-22
Jarosław Baryluk Lusina srebrny 2023-07-06
Marzena Anna Sochoń Zaścianki srebrny 2023-07-27
Włodzimierz Konefał Warszawa srebrny 2023-09-13
Paweł Konefał Warszawa srebrny 2023-09-13
Aneta Konefał Warszawa srebrny 2023-09-13
Oliwia Konefał Warszawa srebrny 2023-09-13
Przemysław Nowak Poznań srebrny 2023-10-03
Krzysztof Manthey Gdańsk srebrny 2023-10-15
Beata Kasińska PTSM Lubań srebrny 2023-12-04
Honorata Król Dębowy Gaj srebrny 2023-12-28
Magdalena Miśko Bydgoszcz srebrny 2024-01-09
Katarzyna Koszyk Warszawa srebrny 2024-01-13
Adam Ratyński Warszawa srebrny 2024-01-13
Michał Sztańc Łódź srebrny 2024-01-23
Mariusz Kaczmarek Gdynia srebrny 2024-06-26
Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa brązowy 2014-09-22
Renata Łaska Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka brązowy 2014-10-18
Tomasz Łaski Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka brązowy 2014-10-18
Mariusz Siwiec Warszawa brązowy 2014-12-11
Dariusz Mazurek Warszawa brązowy 2015-01-29
Sławomir Otap Warszawa brązowy 2015-02-13
Anna Górecka Warszawa brązowy 2015-03-10
Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK brązowy 2015-03-10
Anna Malanowska Warszawa brązowy 2015-03-24
Dariusz Walczyna Warszawa brązowy 2015-04-18
Zuzanna Malanowska Warszawa brązowy 2015-04-22
Mariusz Pietrzak Piastów brązowy 2015-05-19
Anna Kadłubowska Warszawa brązowy 2015-06-23
Ania Natusiewicz Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa brązowy 2015-06-23
Paweł Rozwadowski Brwinów brązowy 2015-12-05
Edward Fudro Police brązowy 2015-12-12
Jakub Gac Kady brązowy 2016-01-21
Jarosław Głowacki Siedlce brązowy 2016-03-29
Maria Głowacka Siedlce brązowy 2016-03-29
Łukasz Lech Warszawa brązowy 2016-04-16
Przemysław Gawroński Warszawa brązowy 2016-05-12
Anna Kadłubowska Warszawa brązowy 2016-06-15
Joanna Puternicka Wrocław brązowy 2016-10-02
Krzysztof Ligienza Wrocław brązowy 2016-10-02
Jacek Głowacki Siedlce brązowy 2016-11-17
Beata Pajęcka-Pluta Warszawa brązowy 2016-12-18
Wojciech Drozda Warszawa brązowy 2017-01-19
Joanna Sawicka Mrozy brązowy 2017-03-14
Agnieszka Kuś Warszawa brązowy 2017-04-22
Michał Kuś Warszawa brązowy 2017-04-22
Jacek Mikutel Kozienice brązowy 2017-05-05
Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa brązowy 2017-05-23
Maciej Kamiński Warszawa brązowy 2017-05-23
Kamil Herman Kobyłka brązowy 2017-06-04
Andrzej Kowalski Warszawa brązowy 2017-06-06
Ireneusz Pluta Warszawa brązowy 2017-07-01
Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2017-08-14
Jakub Dąbrowski Warszawa brązowy 2017-09-16
Marta Żuchowska Józefów brązowy 2017-10-03
Małgorzata Grudzińska Warszawa brązowy 2017-10-10
Mariusz Góraj Radom brązowy 2017-10-29
Krzysztof Łazowski Warszawa brązowy 2017-11-28
Andrzej Kusiak Nowa Sarzyna brązowy 2017-12-09
Damian Murach Dębe Wielkie brązowy 2018-02-13
Joanna Kuźba Rumia brązowy 2018-02-15
Karolina Warmiak TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-02-26
Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-02-26
Zbigniew Curyl Świdnica brązowy 2018-03-22
Andrzej Hruszowiec Świdnica brązowy 2018-04-05
Agatka Hruszowiec Świdnica brązowy 2018-04-05
Kinga Hruszowiec Świdnica brązowy 2018-04-05
Martyna Kominek TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-04-09
Szymon Dec TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-04-09
Julia Mirka TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-04-09
Piotr Michałowski Warszawa brązowy 2018-04-24
Agnieszka Michałowska Warszawa brązowy 2018-05-08
Natalia Mirka TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-06-16
Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-06-16
Joanna Lewandowska Rumia brązowy 2018-06-30
Beata Domin Wrocław brązowy 2018-07-01
Justyna Kuźba Rumia brązowy 2018-07-11
Jan Dąbrowski Warszawa brązowy 2018-07-22
Błażej Dąbrowski Warszawa brązowy 2018-07-22
Karolina Szewc TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-09-19
Anna Kultys TKPZ przy PSP Brzeźnica brązowy 2018-09-19
Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne brązowy 2018-09-29
Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitualne brązowy 2018-11-23
Ewa Barzał Gdańsk brązowy 2018-11-23
Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitualne brązowy 2018-11-23
Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitualne brązowy 2018-11-23
Damian Barzał Gdańsk brązowy 2018-11-23
Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitualne brązowy 2018-11-23
Krzysztof Stańczyk Warszawa brązowy 2018-12-04
Amelia Jasuła Świdnica brązowy 2019-03-03
Joanna Jaskuła Świdnica brązowy 2019-03-03
Alicja Pospieszała Mierzyn brązowy 2019-04-16
Anna Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa brązowy 2019-04-17
Adam Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa brązowy 2019-04-17
Jan Korniluk SKKT PTTK 101 / Warszawa brązowy 2019-04-17
Zuzanna Lasek SKKT PTTK 101 / Warszawa brązowy 2019-05-29
Wojciech Rojek Sopot brązowy 2019-07-07
Katarzyna Rojek Sopot brązowy 2019-07-07
Aleksandra Waśko Gdynia brązowy 2019-07-07
Tomasz Waśko Gdynia brązowy 2019-07-07
Przemysław Witczak Warszawa brązowy 2019-07-20
Ryszard Ziobrowski Świdnica brązowy 2019-10-23
Anna Gołaszewska Gdańsk brązowy 2019-10-27
Bartosz Nwokocha Stavanger brązowy 2019-11-05
Agnieszka Nwokocha Stavanger brązowy 2019-11-05
Emil Nwokocha Stavanger brązowy 2019-11-05
Stanisław Konefał Stavanger brązowy 2019-11-05
Teresa Konefał Stavanger brązowy 2019-11-05
Cezary Jędrzejewski Warszawa brązowy 2019-11-19
Natalia Jędrzejewska Warszawa brązowy 2019-11-19
Kamila Jędrzejewska Warszawa brązowy 2019-11-19
Irena Sokół Zaścianki brązowy 2019-11-23
Marzena Anna Sochoń Zaścianki brązowy 2019-11-23
Katarzyna Kadłubowska Warszawa brązowy 2019-12-14
Daniel Halicki Kliniska brązowy 2020-01-20
Jacek Kasprzak Warszawa brązowy 2020-02-04
Agnieszka Kasprzak Warszawa brązowy 2020-02-04
Jan Nizioł Mierzyn brązowy 2020-02-04
Anna Nizioł Mierzyn brązowy 2020-02-04
Marek Pospieszała Mierzyn brązowy 2020-02-04
Martyna Stypa Sandomierz brązowy 2020-06-14
Piotr Koziara Sandomierz brązowy 2020-06-14
Małgorzata Konieczka Gdynia brązowy 2020-07-13
Piotr Gębarowski Warszawa brązowy 2020-09-05
Dominik Pruss Kłodzko brązowy 2020-10-03
Marcin Kruszczyński Koszalin brązowy 2020-10-03
Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka brązowy 2020-10-03
Marcin Milczarek Wałbrzych brązowy 2020-10-03
Danuta Milczarek Wałbrzych brązowy 2020-10-03
Michał Sztańc Łódź brązowy 2020-10-11
Marcin Jaskuła Świdnica brązowy 2020-11-27
Iwona Gniewkowska Rumia brązowy 2020-12-30
Emil Jakóbiak Legionowo brązowy 2020-12-31
Grzegorz Jakóbiak Legionowo brązowy 2020-12-31
Maciej Niepomnik Tadzino brązowy 2021-01-06
Alicja Niepomnik Tadzino brązowy 2021-01-06
Zofia Kowalska Wałcz brązowy 2021-01-21
Agnieszka Kowalska Wałcz brązowy 2021-01-21
Agnieszka Wittig PTSM Lubań brązowy 2021-01-22
Tadeusz Sławiński PTSM Lubań brązowy 2021-01-22
Karolina Tyńska Świdnica brązowy 2021-01-22
Grażyna Orłowska Warszawa brązowy 2021-01-26
Renata Wójcik Poniatowa brązowy 2021-01-31
Piotr Osiński Warszawa brązowy 2021-05-18
Aleksander Szczygielski Piastów brązowy 2021-05-20
Joanna Chruślak Radom brązowy 2021-05-22
Robert Chruślak Radom brązowy 2021-05-22
Kasia Woźniak Warszawa brązowy 2021-05-30
Michał Woźniak Warszawa brązowy 2021-05-30
Jagoda Woźniak Warszawa brązowy 2021-05-30
Filip Woźniak Warszawa brązowy 2021-05-30
Antonia Niepomnik Tadzino brązowy 2021-07-04
Henryk Sławiński PTSM Lubań brązowy 2021-09-03
Krystyna Sławińska PTSM Lubań brązowy 2021-09-03
Artur Kotowski Szczecin brązowy 2021-09-30
Leszek Osmelak Szczecin brązowy 2021-10-22
Agnieszka Osmelak Szczecin brązowy 2021-10-22
Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica brązowy 2021-10-22
Ewa Kurzawska Warszawa brązowy 2021-10-27
Wojciech Król Dębowy Gaj brązowy 2021-11-07
Zofia Trubisz PTSM Lubań brązowy 2021-11-07
Janusz Sadkiewicz Świdnica brązowy 2021-11-07
Hanna Ryszewska Bydgoszcz brązowy 2021-11-12
Irena Piekutowska Bydgoszcz brązowy 2021-11-12
Piotr Ćwiliński Warszawa brązowy 2021-11-23
Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica brązowy 2021-12-04
Piotr Ziarnowski Świdnica brązowy 2021-12-04
Krzysztof Ziarnowski Świdnica brązowy 2021-12-04
Ewa Matyszczyk-Borońska Świdnica brązowy 2021-12-04
Sandra Matyszczyk Świdnica brązowy 2021-12-04
Leszek Adamski Warszawa brązowy 2021-12-14
Zbigniew Tarnowski O. Reg. PTTK Częstochowa brązowy 2021-12-15
Wacław Polcer Łódź brązowy 2021-12-18
Piotr Rakowski Warszawa brązowy 2022-01-24
Anna Zaremba Warszawa brązowy 2022-07-02
Andrzej Pochopień Stryszawa brązowy 2022-08-30
Bartłomiej Król Dębowy Gaj brązowy 2022-09-15
Jadwiga Ziarnowska Świdnica brązowy 2022-09-15
Łukasz Ziarnowski Świdnica brązowy 2022-09-15
Przemysław Nowak Poznań brązowy 2022-10-22
Jacek Piekarski Brwinów brązowy 2022-11-04
Dariusz Kalinowski Warszawa brązowy 2022-11-15
Ewa Kalinowska Warszawa brązowy 2022-11-15
Hubert Niepomnik Tadzino brązowy 2022-11-19
Paulina Kocot Błonie brązowy 2022-11-20
Bogdan Stempkowski PTSM Lubań brązowy 2022-11-28
Beata Kasińska PTSM Lubań brązowy 2022-12-01
Izabela Król Dębowy Gaj brązowy 2022-12-01
Honorata Król Dębowy Gaj brązowy 2022-12-01
Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań brązowy 2022-12-01
Agnieszka Baryluk Lusina brązowy 2022-12-10
Jarosław Baryluk Lusina brązowy 2022-12-10
Ewa Sasowska Kraków brązowy 2022-12-13
Marta Sasowska Kraków brązowy 2022-12-13
Piotr Celiński Warszawa brązowy 2023-01-26
Mirosława Firmowska-Milewska Łódź-Polesie brązowy 2023-02-01
Artur Wójcicki Zgorzelec brązowy 2023-02-07
Ignacy Łukaszewicz Iława brązowy 2023-02-13
Szymon Górka Warszawa brązowy 2023-05-13
Dominika Mielawczyk Warszawa brązowy 2023-06-05
Marek Koba Jaworzno brązowy 2023-06-07
Tymon Łukaszewicz Robakowo brązowy 2023-07-01
Izabella Sierzputowska Warszawa brązowy 2023-07-05
Michał Umiński Warszawa brązowy 2023-07-05
Włodzimierz Konefał Warszawa brązowy 2023-09-13
Paweł Konefał Warszawa brązowy 2023-09-13
Aneta Konefał Warszawa brązowy 2023-09-13
Oliwia Konefał Warszawa brązowy 2023-09-13
Łukasz Smużny Wałbrzych brązowy 2023-10-05
Krzysztof Manthey Gdańsk brązowy 2023-10-15
Michał Stępniak Warszawa brązowy 2023-11-28
Beata Bogacka PTSM Lubań brązowy 2023-12-04
Władysław Mleczak PTSM Lubań brązowy 2023-12-04
Lucyna Koczan PTSM Lubań brązowy 2023-12-04
Konrad Michalski Krosinko brązowy 2023-12-13
Magdalena Miśko Bydgoszcz brązowy 2024-01-09
Katarzyna Koszyk Warszawa brązowy 2024-01-13
Adam Ratyński Warszawa brązowy 2024-01-13
Wiesław Szlachta Warszawa brązowy 2024-03-19
Bernard Milewski Maszewo Duże brązowy 2024-05-27
Roman Wiśniewski Biała brązowy 2024-05-27
Mariusz Kaczmarek Gdynia brązowy 2024-06-26
Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa popularny 2014-09-21
Katarzyna Kadłubowska Warszawa popularny 2014-09-21
Renata Łaska Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka popularny 2014-09-27
Tomasz Łaski Klub InO STOWARZYSZE / Zielonka popularny 2014-09-27
Agata Łaska Zielonka popularny 2014-09-27
Ania Natusiewicz Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa popularny 2014-09-27
Małgorzata Antosik Warszawa popularny 2014-09-27
Dariusz Walczyna Warszawa popularny 2014-09-27
Mariusz Pietrzak Piastów popularny 2014-10-02
Anna Malanowska Warszawa popularny 2014-10-02
Zuzanna Malanowska Warszawa popularny 2014-10-02
Anna Kadłubowska Warszawa popularny 2014-10-02
Piotr Wąsiewicz Kajetany popularny 2014-10-03
Urszula Wąsiewicz Kajetany popularny 2014-10-03
Marzena Wąsiewicz Kajetany popularny 2014-10-03
Jerzy Wąsiewicz Kajetany popularny 2014-10-03
Ewelina Walczyna Warszawa popularny 2014-10-16
Emilia Walczyna Warszawa popularny 2014-10-16
Sławomir Frynas Lublin popularny 2014-11-15
Weronika Siedlecka Warszawa popularny 2014-12-04
Karol Jasiński Warszawa popularny 2014-12-04
Mariusz Siwiec Warszawa popularny 2014-12-06
Marek Piela Warszawa popularny 2014-12-14
Anna Górecka Warszawa popularny 2015-01-20
Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK popularny 2015-01-20
Dariusz Mazurek Warszawa popularny 2015-01-29
Sławomir Otap Warszawa popularny 2015-02-13
Agata Malczewska Warszawa popularny 2015-02-21
Szymon Kamiński Warszawa popularny 2015-03-04
Beata Pajęcka-Pluta Warszawa popularny 2015-03-04
Edward Fudro Police popularny 2015-03-14
Michał Bubrzyk Warszawa popularny 2015-03-20
Danuta Kończak O/PTTK Warszawa Praga popularny 2015-04-18
Mateusz Pawlak Warszawa popularny 2015-04-29
Mariusz Pietrzak Piastów popularny 2015-05-19
Monika Sokołowska Warszawa popularny 2015-05-28
Przemysław Gawroński Warszawa popularny 2015-05-28
Magdalena Senderowska Klub InO STOWARZYSZE / Warszawa popularny 2015-06-23
Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa popularny 2015-07-11
Maciej Kamiński Warszawa popularny 2015-07-11
Damian Murach Dębe Wielkie popularny 2015-07-11
Ewa Świderska Radzymin popularny 2015-08-10
Artur Świderski Radzymin popularny 2015-08-10
Mateusz Świderski Radzymin popularny 2015-08-10
Małgosia Świderska Radzymin popularny 2015-08-10
Marysia Świderska Radzymin popularny 2015-08-10
Łukasz Lech Warszawa popularny 2015-10-10
Paweł Rozwadowski Brwinów popularny 2015-12-05
Szymon Bijak Warszawa popularny 2015-12-05
Jacek Zdenicki Dzierzkowice popularny 2015-12-06
Jakub Gac Kady popularny 2015-12-20
Paweł Ostaszewski Warszawa popularny 2016-01-12
Piotr Ostaszewski Warszawa popularny 2016-01-12
Jacek Piekarski Brwinów popularny 2016-01-26
Maciej Jasiński Płock popularny 2016-02-06
Janusz Ptasiński Warszawa popularny 2016-02-09
Michał Świątek Dębica popularny 2016-03-08
Zbigniew Wojciechowski Warszawa popularny 2016-03-23
Jarosław Głowacki Siedlce popularny 2016-03-29
Maria Głowacka Siedlce popularny 2016-03-29
Jacek Głowacki Siedlce popularny 2016-03-29
Krzysztof Jakubowski Warszawa popularny 2016-04-16
Natalia Sawicka Warszawa popularny 2016-04-16
Andrzej Kusiak Nowa Sarzyna popularny 2016-04-23
Michał Szeliski Warszawa popularny 2016-05-08
Jacek Mikutel Kozienice popularny 2016-05-10
Ewa Świderska Radzymin popularny 2016-06-08
Artur Świderski Radzymin popularny 2016-06-08
Mateusz Świderski Radzymin popularny 2016-06-08
Małgosia Świderska Radzymin popularny 2016-06-08
Marysia Świderska Radzymin popularny 2016-06-08
Alicja Stańczyk Zielonka popularny 2016-06-12
Grzegorz Stańczyk Zielonka popularny 2016-06-12
Zofia Stańczyk Zielonka popularny 2016-06-12
Julia Stańczyk Zielonka popularny 2016-06-12
Piotr Stańczyk Zielonka popularny 2016-06-12
Paweł Ostaszewski Warszawa popularny 2016-06-15
Piotr Ostaszewski Warszawa popularny 2016-06-15
Marcin Skóra Warszawa popularny 2016-06-15
Joanna Sawicka Mrozy popularny 2016-06-21
Alicja Kubasiewicz Łętownia popularny 2016-07-23
Patrycja Kubasiewicz Łętownia popularny 2016-07-23
Aleksandra Kolano Łętownia popularny 2016-07-23
Sara Eliza Smargol Kozienice popularny 2016-09-16
Tomasz Mikutel Kozienice popularny 2016-09-17
Krzysztof Ligienza Wrocław popularny 2016-09-17
Joanna Puternicka Wrocław popularny 2016-10-02
Jan Perkowski Bartoszyce popularny 2016-10-10
Piotr Dzik Kraków popularny 2016-10-10
Katarzyna Dzik Kraków popularny 2016-10-10
Anna Dzik Kraków popularny 2016-10-10
Rafał Dzik Kraków popularny 2016-10-10
Agnieszka Jaroszyńska Stryżowice popularny 2016-10-23
Tadeusz Otap Stryżowice popularny 2016-10-23
Małgorzata Grudzińska Warszawa popularny 2016-11-08
Andrzej Kowalski Warszawa popularny 2016-11-22
Paweł Młot Zielonka popularny 2016-11-27
Małgorzata Młot Zielonka popularny 2016-11-27
Krzysztof Stańczyk Warszawa popularny 2016-12-06
Janina Stańczyk Warszawa popularny 2016-12-06
Oliwia Ewa Stańczyk Warszawa popularny 2016-12-06
Maja Mateńko Krzywda popularny 2016-12-06
Ania Mateńko Krzywda popularny 2016-12-06
Klaudia Kowalska Warszawa popularny 2016-12-18
Józef Boguszewski Warszawa popularny 2016-12-18
Ireneusz Pluta Warszawa popularny 2016-12-18
Rafał Zwoliński Warszawa popularny 2016-12-20
Ewa Zwolińska Warszawa popularny 2016-12-20
Andrzej Zwoliński Warszawa popularny 2016-12-20
Michał Twardowski Olsztyn popularny 2017-01-17
Julia Twardowska Olsztyn popularny 2017-01-17
Magdalena Twardowska Olsztyn popularny 2017-01-17
Sebastian Twardowski Olsztyn popularny 2017-01-17
Wojciech Drozda Warszawa popularny 2017-01-19
Agnieszka Kuś Warszawa popularny 2017-02-11
Michał Kuś Warszawa popularny 2017-02-11
Iwona Sawicka Mrozy popularny 2017-03-14
Angelika Mielcarz Mrozy popularny 2017-03-14
Marlena Treichel Pokrzywno popularny 2017-03-28
Jacek Treichel Pokrzywno popularny 2017-03-28
Maciej Zdunek Lesznowola popularny 2017-04-11
Agnieszka Mazur Lesznowola popularny 2017-04-11
Paweł Ozimek Warszawa popularny 2017-04-29
Oliwier Banaszek Warszawa popularny 2017-04-29
Daniel Falęcki Warszawa popularny 2017-04-29
Marcin Skrobot Warszawa popularny 2017-04-29
Maciej Maciejewski Warszawa popularny 2017-04-29
Amelia Krześniak Kozienice popularny 2017-05-07
Patryk Cieśliński Raszyn popularny 2017-05-16
Kamil Walczak Raszyn popularny 2017-05-16
Kacper Olesiński Raszyn popularny 2017-05-16
Krystian Olejnik Raszyn popularny 2017-05-16
Maja Gajewska Raszyn popularny 2017-05-16
Marta Żuchowska Józefów popularny 2017-05-16
Adrian Nformi Ząbki popularny 2017-05-20
Agnieszka Górecka Ząbki popularny 2017-05-20
Łucja Jarocka Lesznowola popularny 2017-05-23
Lilia Duczek Lesznowola popularny 2017-05-23
Marek Aleksandrowicz Lesznowola popularny 2017-05-23
Kamil Herman Kobyłka popularny 2017-06-04
Antonina Piątek Sękocin popularny 2017-06-06
Kinga Walczak Sękocin popularny 2017-06-06
Igor Nagraba Sękocin popularny 2017-06-06
Klara Eyoum Warszawa popularny 2017-06-06
Jakub Tukarz Aleksandrów popularny 2017-06-09
Katarzyna Michańska Aleksandrów popularny 2017-06-09
Martyna Żarska Biłgoraj popularny 2017-06-09
Jakub Dąbrowski Warszawa popularny 2017-07-01
Marek Dzięcioł Warszawa popularny 2017-07-01
Mateusz Widz Warszawa popularny 2017-07-01
Hanna Załęska Warszawa popularny 2017-07-01
Filip Nader Warszawa popularny 2017-07-01
Karolina Szamawska Warszawa popularny 2017-07-01
Martyna Płochocka Warszawa popularny 2017-07-01
Izabela Rudnicka Warszawa popularny 2017-07-01
Krzysztof Wrzosek Warszawa popularny 2017-07-01
Kacper Majewski Warszawa popularny 2017-07-01
Andrzej Rzepko Warszawa popularny 2017-07-01
Daniel Wrzosek Warszawa popularny 2017-07-01
Mariusz Kuczmański Warszawa popularny 2017-07-01
Patrycia Okorafor Warszawa popularny 2017-07-01
Zuzanna Lisla Warszawa popularny 2017-07-01
Maciek Pakuła Warszawa popularny 2017-07-01
Dawid Komont Warszawa popularny 2017-07-01
Aleksander Zwoliński Warszawa popularny 2017-07-01
Anna Nguyen Warszawa popularny 2017-07-01
Zuzanna Matusiak Warszawa popularny 2017-07-01
Krzysztof Łazowski Warszawa popularny 2017-07-01
Zbigniew Curyl Świdnica popularny 2017-08-11
Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Paulina Drachal TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Karolina Warmiak TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Julia Mirka TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Szymon Dec TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Martyna Kominek TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-08-14
Zuzia Lasek Warszawa popularny 2017-09-16
Kinga Miszczak Ustrzyki Dolne popularny 2017-09-16
Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne popularny 2017-09-16
Joanna Kuźba Rumia popularny 2017-10-28
Justyna Kuźba Rumia popularny 2017-10-28
Mariusz Góraj Radom popularny 2017-10-29
Kinga Hruszowiec Świdnica popularny 2017-11-08
Agata Hruszowiec Świdnica popularny 2017-11-08
Andrzej Hruszowiec Świdnica popularny 2017-11-08
Julia Balcerzak Kliniska popularny 2017-11-16
Rafał Wyryski Kliniska popularny 2017-11-16
Mateusz Sawicki Kliniska popularny 2017-11-16
Daniel Bakalorz Kliniska popularny 2017-11-16
Marcel Piotrowicz Kliniska popularny 2017-11-16
Daniel Halicki Kliniska popularny 2017-11-16
Aleksandra Tomaszewska Kliniska popularny 2017-11-16
Anna Braziul Kliniska popularny 2017-11-16
Piotr Polus Kliniska popularny 2017-11-16
Roksana Jabłecka Kliniska popularny 2017-11-16
Agata Denderska Kliniska popularny 2017-11-16
Amelia Napieraj Kliniska popularny 2017-11-16
Szymon Białas Kliniska popularny 2017-11-16
Maja Napieraj Kliniska popularny 2017-11-16
Jakub Jaszczura Lesznowola popularny 2017-11-28
Paweł Ura Lesznowola popularny 2017-11-28
Konstanty Kiryluk Lesznowola popularny 2017-11-28
Izabela Lackowska Radom popularny 2017-11-29
Piotr Kowalski Poniatowa popularny 2017-11-29
Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-11-29
Natalia Mirka TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2017-11-29
Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne popularny 2017-12-09
Jarosław Kabuła Gdańsk popularny 2017-12-09
Wioletta Ziobrowska Świdnica popularny 2017-12-11
Aleksander Szczygielski Piastów popularny 2017-12-12
Ryszard Zwoliński Świdnica popularny 2018-02-01
Arleta Zielińska Kalisz popularny 2018-02-03
Dawid Zieliński Kalisz popularny 2018-02-03
Oliwia Zielińska Kalisz popularny 2018-02-03
Agata Zielińska Kalisz popularny 2018-02-03
Seweryn Szulecki Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Kacper Kobza Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Mateusz Pałyska Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Jakub Bortkiewicz Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Mateusz Pazura Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Igor Więsik Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Żaneta Kowalska Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Beniamin Gniadek Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Jakub Jackiewicz Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Dominik Kościesza Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Paweł Jackiewicz Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Mateusz Pisarczyk Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Kacper Prus-Zajączkowski Dębe Wielkie popularny 2018-02-13
Iga Pikul Dębowa Tarnowska popularny 2018-02-20
Paweł Szczerbiak Biała popularny 2018-02-20
Karolina Szewc TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-02-26
Adam Sadownik TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-02-26
Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-02-26
Karol Babula TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-02-26
Amelia Jaskuła Świdnica popularny 2018-03-14
Konrad Jaskuła Świdnica popularny 2018-03-14
Joanna Jaskuła Świdnica popularny 2018-03-14
Marcin Jaskuła Świdnica popularny 2018-03-14
Aleksandra Krześniak TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-04-09
Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-04-09
Tadeusz Pierściński Lesznowola popularny 2018-04-24
Piotr Michałowski Warszawa popularny 2018-04-24
Agnieszka Michałowska Warszawa popularny 2018-05-08
Stanisław Konefał Warszawa popularny 2018-05-08
Daria Nwokocha Norwegia popularny 2018-05-08
Emil Nwokocha Norwegia popularny 2018-05-08
Teresa Konefał Warszawa popularny 2018-05-08
Agnieszka Nwokocha Norwegia popularny 2018-05-08
Bartosz Nwokocha Norwegia popularny 2018-05-08
Jacek Kasprzak - popularny 2018-06-12
Agnieszka Kasprzak - popularny 2018-06-12
Adam Korniluk - popularny 2018-06-17
Anna Korniluk - popularny 2018-06-17
Jan Korniluk Rumia popularny 2018-06-17
Marta Bielecka Rumia popularny 2018-06-18
Kornelia Petka Rumia popularny 2018-06-18
Joanna Lewandowska Rumia popularny 2018-06-30
Katarzyna Rojek Sopot popularny 2018-06-30
Wojciech Rojek Sopot popularny 2018-06-30
Szymon Gazda Mińsk Mazowiecki popularny 2018-07-01
Andrzej Ligienza Wrocław popularny 2018-07-01
Beata Domin Wrocław popularny 2018-07-01
Michaś Waśko Gdynia popularny 2018-07-01
Iwona Gniewkowska Rumia popularny 2018-07-10
Aleksandra Waśko Gdynia popularny 2018-07-14
Tomasz Waśko Gdynia popularny 2018-07-14
Jan Dąbrowski Warszawa popularny 2018-07-22
Błażej Dąbrowski Warszawa popularny 2018-07-22
Dominik Rużowski Świdnica popularny 2018-08-30
Anna Kultys TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-09-19
Dawid Rostankowski Wrocław popularny 2018-09-29
Jakub Ligienza Wrocław popularny 2018-09-29
Eliza Skiba Ustrzyki Dolne popularny 2018-09-29
Ewa Matyszczyk-Borońska Świdnica popularny 2018-11-20
Aleksandra Niewiadomska Warszawa popularny 2018-11-22
Wiktor Jędrzejczyk Warszawa popularny 2018-11-22
Antoni Jeż Warszawa popularny 2018-11-22
Maciej Wroniszewski Warszawa popularny 2018-11-22
Tomasz Cisz Warszawa popularny 2018-11-22
Weronika Górska Warszawa popularny 2018-11-22
Jan Wroński Warszawa popularny 2018-11-22
Grzegorz Bukowski Warszawa popularny 2018-11-22
Michał Strzelak Warszawa popularny 2018-11-22
Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitualne popularny 2018-11-23
Ewa Barzał Gdańsk popularny 2018-11-23
Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitualne popularny 2018-11-23
Damian Barzał Gdańsk popularny 2018-11-23
Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitualne popularny 2018-11-23
Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitualne popularny 2018-11-23
Waldemar Jankowski Gdynia popularny 2018-11-24
Kornelia Nowicka-Bielecka Rumia popularny 2018-11-25
Laura Łączyńska TKPZ przy PSP Brzeźnica popularny 2018-12-02
Jakub Kuźba Rumia popularny 2018-12-15
Wiktoria Wrońska Warszawa popularny 2019-01-10
Mateusz Tyszkiewicz Kliniska popularny 2019-01-25
Paweł Beker Kliniska popularny 2019-01-25
Adam Skórzewski Kliniska popularny 2019-01-25
Kamil Zimnicki Elbląg popularny 2019-01-26
Alicja Pospieszała Mierzyn popularny 2019-02-04
Maja Jędrych Lesznowola popularny 2019-03-12
Alicja Zdunek Lesznowola popularny 2019-03-12
Tymoteusz Ekiel Warszawa popularny 2019-03-12
Aleksandra Ekiel Warszawa popularny 2019-03-12
Piotr Miszczak Warszawa popularny 2019-03-12
Karolina Tyńska Świdnica popularny 2019-03-27
Kacper Majewski SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2019-03-28
Maciej Zawadzki Warszawa popularny 2019-03-31
Krzysztof Zawadzki Warszawa popularny 2019-03-31
Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne popularny 2019-04-12
Martyna Nycek Łódź popularny 2019-04-13
Radosław Bogusiak Łódź popularny 2019-04-13
Władysława Koncewicz Łódź popularny 2019-04-13
Michał Sztanic Łódź popularny 2019-04-13
Jan Krawczyk Łódź popularny 2019-04-13
Anna Brzezińska Łódź popularny 2019-04-13
Mirosława Chaba Łódź popularny 2019-04-13
Wiesław Grabowski Łódź popularny 2019-04-13
Włodzimierz Siech Łódź popularny 2019-04-13
Georg Michałowski Łódź popularny 2019-04-13
Jadwiga Walczak Łódź popularny 2019-04-13
Mirosława Sendal Łódź popularny 2019-04-13
Mirosław Jezierski Łódź popularny 2019-04-13
Zdzisław Tomaszewski Łódź popularny 2019-04-13
Zbigniew Czołnowski Łódź popularny 2019-04-13
Marek Jezierski Łódź popularny 2019-04-13
Alicja Pospieszała Mierzyn popularny 2019-04-16
Julia Piechal SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2019-04-17
Michał Bielecki Rumia popularny 2019-04-24
Hanna Stanejko Świdnica popularny 2019-05-06
Wioletta Ziobrowska Świdnica popularny 2019-05-07
Karolina Borejko Warszawa popularny 2019-05-11
Paulina Borejko Warszawa popularny 2019-05-11
Tomasz Borejko Warszawa popularny 2019-05-11
Szymon Witkowski Gdańsk popularny 2019-05-13
Kinga Cioban Gdańsk popularny 2019-05-13
Ivan Zahrebeniuk Rumia popularny 2019-05-28
Marcin Kruszczyński Koszalin popularny 2019-05-28
Wiktoria Trońko Rumia popularny 2019-05-31
Jagoda Amborska Lesznowola popularny 2019-06-11
Krzysztof Truszczyński Iława popularny 2019-06-26
Zofia Waśko Gdynia popularny 2019-07-07
Przemysław Witczak Warszawa popularny 2019-07-20
Dominik Prus Kłodzko popularny 2019-08-12
Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin popularny 2019-08-12
Natalia Jędrzejewska Warszawa popularny 2019-08-28
Cezary Jędrzejewski Warszawa popularny 2019-08-28
Kamila Jędrzejewska Warszawa popularny 2019-08-28
Irena Sokół Zaścianki popularny 2019-08-28
Marzena Anna Sochoń Zaścianki popularny 2019-08-28
Anna Gołaszewska Gdańsk popularny 2019-09-28
Jacek Gołaszewski Gdańsk popularny 2019-09-28
Adam Mosiejko Józefów popularny 2019-09-29
Michał Smoczyk Rzepin popularny 2019-10-07
Leszek Stankiewicz Józefów popularny 2019-10-08
Kajetan Wolański Warszawa popularny 2019-11-05
Adam Wolański Warszawa popularny 2019-11-05
Daria Nwokocha Stavanger popularny 2019-11-05
Alicja Niepomnik Tadzino popularny 2019-11-16
Maciej Niepomnik Tadzino popularny 2019-11-16
Antonia Niepomnik Tadzino popularny 2019-11-16
Anna Stefaniak Koleczkowo popularny 2019-11-17
Jacek Stefaniak Koleczkowo popularny 2019-11-17
Małgorzata Konieczka Gdynia popularny 2019-11-19
Paweł Szubert Londyn popularny 2019-11-26
Kaja Sikorska SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2019-12-11
Nelly Wrzodak SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2019-12-11
Paweł Matjaszek Świdnica popularny 2019-12-11
Wacław Polcer Łódź popularny 2019-12-14
Agata Młotek Warszawa popularny 2019-12-21
Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka popularny 2019-12-21
Monika Jaroszewska Gdańsk popularny 2020-01-12
Grzegorz Roda Gdańsk popularny 2020-01-16
Andżelika Dytkowska Kliniska popularny 2020-01-20
Jakub Kupski Kliniska popularny 2020-01-20
Bożena Bogdanowicz-Wojtaś Kliniska popularny 2020-01-20
Mateusz Żuchowski Kliniska popularny 2020-01-20
Szymon Kalbarczyk Kliniska popularny 2020-01-20
Filip Tyszkiewicz Kliniska popularny 2020-01-20
Jan Nizioł Mierzyn popularny 2020-02-04
Anna Nizioł Mierzyn popularny 2020-02-04
Marek Pospieszała Mierzyn popularny 2020-02-04
Danuta Milczarek Wałbrzych popularny 2020-02-11
Marcin Milczarek Wałbrzych popularny 2020-02-11
Krzysztof Oziewicz Braniewo popularny 2020-02-13
Michał Umiński Warszawa popularny 2020-03-03
Izabella Sierzputowska Warszawa popularny 2020-03-03
Tomasz Smoliński Warszawa popularny 2020-03-03
Martyna Stypa Sandomierz popularny 2020-06-14
Piotr Koziara Sandomierz popularny 2020-06-14
Grażyna Orłowska Warszawa popularny 2020-09-05
Julia Gębarowska Warszawa popularny 2020-09-05
Piotr Gębarowski Warszawa popularny 2020-09-05
Monika Gębarowska Warszawa popularny 2020-09-05
Szymon Gębarowski Warszawa popularny 2020-09-05
Maciej Drozdowski Wejherowo popularny 2020-09-09
Natalia Stawska Warszawa popularny 2020-09-19
Gabrysia Gradowska Warszawa popularny 2020-09-30
Basia Gradowska Warszawa popularny 2020-09-30
Agnieszka Osmelak Szczecin popularny 2020-10-03
Leszek Osmelak Szczecin popularny 2020-10-03
Krzysztof Paruch Świdnica popularny 2020-10-03
Hanna Dębek Świdnica popularny 2020-10-11
Zofia Kowalska Wałcz popularny 2020-10-19
Agnieszka Kowalska Wałcz popularny 2020-10-19
Katarzyna Klimowicz Gdańsk popularny 2020-11-24
Piotr Babula Gdańsk popularny 2020-11-24
Dominik Banaszczyk Warszawa popularny 2020-11-27
Ignacy Banaszczyk Warszawa popularny 2020-11-27
Maria Banaszczyk Warszawa popularny 2020-11-27
Wojciech Król Dębowy Gaj popularny 2020-11-29
Henryk Sławiński PTSM Lubań popularny 2020-12-28
Krystyna Sławińska PTSM Lubań popularny 2020-12-28
Emil Jakóbiak Legionowo popularny 2020-12-31
Grzegorz Jakóbiak Legionowo popularny 2020-12-31
Arkadiusz Dziubiński Warszawa popularny 2020-12-31
Agnieszka Wittig PTSM Lubań popularny 2021-01-22
Tadeusz Sławiński PTSM Lubań popularny 2021-01-22
Piotr Łukaszewicz Robakowo popularny 2021-01-22
Tymon Łukaszewicz Robakowo popularny 2021-01-22
Ignacy Łukaszewicz Robakowo popularny 2021-01-22
Szymon Piętek Świdnica popularny 2021-01-22
Renata Wójcik Poniatowa popularny 2021-01-31
Przemysław Nowak Poznań popularny 2021-02-18
Mateusz Stosik Rumia popularny 2021-02-28
Nikodem Stosik Rumia popularny 2021-02-28
Aleksandra Barzowska Rumia popularny 2021-02-28
Oliwia Sosnowska Rumia popularny 2021-02-28
Aleksandra Sosnowska Rumia popularny 2021-02-28
Nadia Sosnowska Leśniewo popularny 2021-02-28
Lena Sosnowska Leśniewo popularny 2021-02-28
Antoni Koczwara Ostrowiec Świętokrzyski popularny 2021-03-25
Weronika Osóbka Radom popularny 2021-03-25
Agnieszka Osóbka Radom popularny 2021-03-25
Dawid Osóbka Radom popularny 2021-03-25
Wiktoria Osóbka Radom popularny 2021-03-25
Wiktor Polak Częstochowa popularny 2021-04-27
Agata Polak Częstochowa popularny 2021-04-27
Karol Polak Częstochowa popularny 2021-04-27
Piotr Osiński Warszawa popularny 2021-05-12
Joanna Chruślak Radom popularny 2021-05-22
Robert Chruślak Radom popularny 2021-05-22
Kasia Woźniak Warszawa popularny 2021-05-30
Michał Woźniak Warszawa popularny 2021-05-30
Jagoda Woźniak Warszawa popularny 2021-05-30
Filip Woźniak Warszawa popularny 2021-05-30
Honorata Król Dębowy Gaj popularny 2021-06-14
Hubert Niepomnik Tadzino popularny 2021-07-04
Elżbieta Myślak Gdańsk popularny 2021-07-04
Bartłomiej Król Dębowy Gaj popularny 2021-08-02
Martyn Tomaszewski PTSM Lubań popularny 2021-09-03
Beata Bogacka PTSM Lubań popularny 2021-09-03
Lucyna Koczan PTSM Lubań popularny 2021-09-03
Zofia Trubisz PTSM Lubań popularny 2021-09-03
Izabela Król Dębowy Gaj popularny 2021-09-06
Artur Kotowski Szczecin popularny 2021-09-30
Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań popularny 2021-10-02
Beata Kasińska PTSM Lubań popularny 2021-10-08
Danuta Tyńska Świdnica popularny 2021-10-22
Ewa Kurzawska Warszawa popularny 2021-10-27
Hanna Ryszewska Bydgoszcz popularny 2021-11-12
Irena Piekutowska Bydgoszcz popularny 2021-11-12
Piotr Ćwiliński Warszawa popularny 2021-11-23
Jadwiga Ziarnowska Świdnica popularny 2021-12-04
Piotr Ziarnowski Świdnica popularny 2021-12-04
Krzysztof Ziarnowski Świdnica popularny 2021-12-04
Sandra Matyszczyk Świdnica popularny 2021-12-04
Ewa Kalinowska Warszawa popularny 2021-12-14
Dariusz Kalinowski Warszawa popularny 2021-12-14
Leszek Adamski Warszawa popularny 2021-12-14
Zbigniew Tarnowski O. Reg. PTTK Częstochowa popularny 2021-12-15
Mirosława Firmowska-Milewska KTP „Stonoga”Łódź-Polesie popularny 2021-12-18
Denys Hvozdetskyi Gdańsk popularny 2022-01-08
Piotr Rakowski Warszawa popularny 2022-01-24
Anna Zaremba Warszawa popularny 2022-02-07
Jakub Przepiórzyński Reda popularny 2022-02-14
Jan Mencel Rumia popularny 2022-02-14
Jędrzej Walczak Gdańsk popularny 2022-02-14
Maciej Stefaniak Bojano popularny 2022-02-14
Justyna Stefaniak Bojano popularny 2022-02-14
Krzysztof Haak Wejherowo popularny 2022-02-14
Antoni Koczwara Ostrowiec Świętokrzyski popularny 2022-02-21
Maciej Łukaszewicz Iława popularny 2022-03-01
Grzegorz Michalak Warszawa popularny 2022-03-05
Anna Głowacka Warszawa popularny 2022-03-05
Wiktoria Ptak SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-03-09
Oliwia Piotrowska SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-03-09
Jakub Czyż Warszawa popularny 2022-03-09
Weronika Staroń SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-03-09
Adam Dębek Świdnica popularny 2022-05-17
Maja Piecha Warszawa popularny 2022-06-01
Alicja Kilanowska Warszawa popularny 2022-06-01
Piotr Celiński Warszawa popularny 2022-06-01
Bogumiła Nawrot Warszawa popularny 2022-07-02
Oliwia Dajnowiec SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-07-26
Zuzanna Ostaszewska SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-07-26
Bartosz Kostromski SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-07-26
Aleksander Jaczewski SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-07-26
Łukasz Ziarnowski Świdnica popularny 2022-09-15
Gabriela Rychel SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-10-05
Potomski Helene SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-10-05
Oliwiwa Piotrowska SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2022-10-12
Marika Lena Rosłonek PTSM Lubań popularny 2022-10-17
Wojciech Szostak Gdańsk popularny 2022-11-19
Paulina Kocot Błonie popularny 2022-11-20
Bogdan Stempkowski PTSM Lubań popularny 2022-11-28
Artur Wójcicki Zgorzelec popularny 2022-12-01
Agnieszka Baryluk Lusina popularny 2022-12-10
Igor Bartluk Lusina popularny 2022-12-10
Lena Pogruszewska Międzychód popularny 2022-12-10
Natalia Baryluk Lusina popularny 2022-12-10
Jarosław Baryluk Lusina popularny 2022-12-10
Ewa Sasowska Kraków popularny 2022-12-13
Marta Sasowska Kraków popularny 2022-12-13
Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie popularny 2022-12-14
Filip Macios Mińsk Mazowiecki popularny 2023-01-26
Maria Kustrzyn Warszawa popularny 2023-01-26
Zofia Górecka Piastów popularny 2023-01-26
Tomasz Macios Mińsk Mazowiecki popularny 2023-01-26
Marta Klimkiewicz Pruszków popularny 2023-01-26
Alicja Kilanowska Piastów popularny 2023-01-26
Amelia Żogalska Piastów popularny 2023-01-26
Marcelina Malangiewicz popularny 2023-01-26
Wiesława Cieniarz PTSM Lubań popularny 2023-02-07
Maciej Głów Kraków popularny 2023-03-03
Maja Skiba Ustrzyki Dolne popularny 2023-03-05
Agnieszka Łaznowska Śrem popularny 2023-03-21
Agata M. Maj Gdynia popularny 2023-04-01
Klara Wojewodzic Świdnica popularny 2023-04-05
Szymon Piwoński Rumia popularny 2023-04-14
Szymon Osika Rumia popularny 2023-04-14
Magdalena Rajska-Zawadzka Warszawa popularny 2023-04-19
Monika Lubomirska Rumia popularny 2023-05-15
Agnieszka Turek Rumia popularny 2023-05-15
Zuzanna Mitura Rumia popularny 2023-05-15
Daria Bulhakova SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2023-05-17
Katarzyna Sadornikowa SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2023-05-17
Viktoria Okruhina SKKT PTTK 101 / Warszawa popularny 2023-05-17
Wojciech Warowny Pruszków popularny 2023-05-31
Marek Koba Jaworzno popularny 2023-06-07
Franciszek Kaleciński Warszawa popularny 2023-06-22
Alicja Kalecińska Warszawa popularny 2023-06-22
Łukasz Sochoń Wasilków popularny 2023-07-27
Włodzimierz Konefał Warszawa popularny 2023-09-13
Paweł Konefał Warszawa popularny 2023-09-13
Aneta Konefał Warszawa popularny 2023-09-13
Oliwia Konefał Warszawa popularny 2023-09-13
Marcin Nowak Poznań popularny 2023-09-23
Danuta Łukaszewicz Robakowo popularny 2023-09-28
Konrad Michalski Krosinko popularny 2023-10-03
Kazimierz Hałas O/PTTK Nowa Sól popularny 2023-10-11
Krzysztof Manthey Gdańsk popularny 2023-10-15
Michał Stępniak Warszawa popularny 2023-11-28
Władysław Mleczak PTSM Lubań popularny 2023-12-04
Magdalena Miśko Bydgoszcz popularny 2024-01-09
Katarzyna Koszyk Warszawa popularny 2024-01-13
Adam Ratyński Warszawa popularny 2024-01-13
Agata Rosejno Pasłęk popularny 2024-02-13
Adam Rosejno Pasłęk popularny 2024-02-13
Mariusz Rosejno Pasłęk popularny 2024-02-13
Zofia Grzywacz Radzyń Podlaski popularny 2024-03-04
Magdalena Bednarczyk Radzyń Podlaski popularny 2024-03-04
Wiesław Szlachta Warszawa popularny 2024-03-19
Małgorzata Leszczyńska Olsztyn popularny 2024-03-19
Roman Biegajski Iława popularny 2024-04-06
Anna Chmielewska Namysłów popularny 2024-04-26
Paweł Chmielewski Namysłów popularny 2024-04-26
Zuzanna Bieniewska Pruszków popularny 2024-05-11
Oskar Bańkowski Warszawa popularny 2024-05-11
Bernard Milewski Maszewo Duże popularny 2024-05-27
Roman Wiśniewski Biała popularny 2024-05-27
Mariusz Kaczmarek Gdynia popularny 2024-06-26

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies