partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Numer

Szczyt

Pasmo górskie

Nazwa

3/D/21 Ślęża (718 m) Masyw Ślęży Śląski Olimp
2/K/21 Wysoka (1050 m) Pieniny Przez Wąwóz Homole
3/K/21 Lubomir (912 m) Beskid Makowski Kudłacze myśli
4/K/21 Mogielica (1173 m) Beskid Wyspowy Beskidzka wyspa
5/K/21 Turbacz (1310 m) Gorce Gorce - widoków korce
6/K/21 Babia Góra (1725 m) Beskid Żywiecki Śladami dawnej granicy
13/D/21 Orlica (1084 m) Góry Orlickie "Byłem tu" - Chopin
14/D/21 Waligóra (936 m) Góry Kamienne Z radością na Radosno
17/D/21 Rudawiec (1106 m) Góry Bialskie Postaw nogę na Postawnej
2/R/21 Tarnica (1346 m) Bieszczady Zachodnie Królowa Bieszczadów
19/D/21 Śnieżka (1603 m) Karkonosze Nielatające spodki
11/D/22 Jagodna (985 m) Góry Bystrzyckie Wrzesień

 

 

 Aktualizacja mapy 09.09.2022 r.

 

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Aktualizacja Liczba tras
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-04-17 12
2 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-11-02 11
3 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-11-24 8
4 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-09 7
5 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-09 7
6 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-22 7
7 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-22 7
8 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-07-03 6
9 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-05-01 6
10 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-05-01 6
11 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-06-29 5
12 Sławomir Frynas Lublin 2023-08-24 5
13 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-09-09 4
14 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-09-24 4
15 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-09-24 4
16 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2023-11-19 4
17 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-01-01 3
18 Piotr Michałowski Warszawa 2022-06-11 3
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-06-11 3
20 Paweł Kędzierski InO STOWARZYSZE / Warszawa 2022-07-06 3
21 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-11-06 3
22 Marta Sasowska Kraków 2023-07-15 3
23 Ewa Sasowska Kraków 2023-07-15 3
24 Marek Sasowski Kraków 2023-07-15 3
25 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-07-20 3
26 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-23 3
27 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-23 3
28 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-09-24 3
29 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-11 3
30 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2022-02-12 2
31 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-02-12 2
32 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
33 Michał Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
34 Adam Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
35 Anna Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
36 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-06-16 2
37 Leszek Osmelak Szczecin 2022-06-16 2
38 Agnieszka Pietrzak Piastów 2022-06-18 2
39 Mariusz Pietrzak Piastów 2022-06-18 2
40 Paulina Sobcza Lublin 2022-06-18 2
41 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2022-06-18 2
42 Tomasz Woch Krzeszowice 2022-08-06 2
43 Mikołaj Woch Krzeszowice 2022-08-06 2
44 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-09-25 2
45 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-11-13 2
46 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-06-07 2
47 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-06-07 2
48 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-06-07 2
49 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-24 2
50 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-24 2
51 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-24 2
52 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-24 2
53 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-09-24 2
54 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-09-24 2
55 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-24 2
56 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-09-24 2
57 Paweł Matjaszek Totutotam Świdnica 2021-05-21 1
58 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 1
59 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 1
60 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 1
61 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2021-07-30 1
62 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-30 1
63 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-07 1
64 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-07 1
65 Dominik Pruss Kłodzko 2021-08-20 1
66 Korniluk Radosław Warszawa 2021-08-25 1
67 Korniluk Anna Warszawa 2021-08-25 1
68 Korniluk Jan Warszawa 2021-08-25 1
69 Korniluk Adam Warszawa 2021-08-25 1
70 Katarzyna Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
71 Klara Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
72 Tomasz Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
73 Michał Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
74 Kinga Widyna-Woch Krzeszowice 2021-09-11 1
75 Borys Woch Krzeszowice 2021-09-11 1
76 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2021-09-13 1
77 Weronika Głąb Lublin 2021-09-13 1
78 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-10-24 1
79 Jakub Cieńkowski Wyszków 2021-11-06 1
80 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-12-30 1
81 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-12-30 1
82 Ziemowit Wójcik Orientop Wrocław 2022-02-12 1
83 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2022-02-12 1
84 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2022-02-12 1
85 Anna Kowalik PTTK Szczecin 2022-04-30 1
86 Jan Kowalik PTTK Szczecin 2022-04-30 1
87 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-05-18 1
88 EWA Kalinowska Warszawa 2022-05-18 1
89 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
90 Mia Wajerczyk Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
91 Oliwia Śnieżek Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
92 Kinga Kmiecik Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
93 Andrzej Półgrabski DRAWSKO POMORSKIE 2022-06-10 1
94 Joanna Półgrabska DRAWSKO POMORSKIE 2022-06-10 1
95 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-11 1
96 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-11 1
97 Mateusz Krzak Szczecin 2022-06-13 1
98 Jakub Szmania HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 1
99 Artur Bączkiewicz HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 1
100 Rafał M. Socha HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 1
101 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2022-06-26 1
102 Klara Wojewodzic Koło turystyczne To tu to tam przy MDK Świdnica 2022-06-26 1
103 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-06-26 1
104 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-06-26 1
105 Ewa Świderska Radzymin 2022-07-13 1
106 Mateusz Świderski Radzymin 2022-07-13 1
107 Marysia Świderska Radzymin 2022-07-13 1
108 Artur Świderski Radzymin 2022-07-13 1
109 Małgosia Świderska Radzymin 2022-07-13 1
110 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2022-07-22 1
111 Ania Zaremba Ursynów 2022-08-01 1
112 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-05 1
113 Kinga Widna-Woch Krzeszowice 2022-08-06 1
114 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2022-08-13 1
115 Anna Głowacka Niesporczaki 2022-08-13 1
116 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
117 Kuba Pajkowski Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
118 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
119 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
120 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-08-24 1
121 Krzysiek Zawadzki Warszawa 2022-08-25 1
122 Maciek Zawadzki Warszawa 2022-08-25 1
123 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-09-25 1
124 Tomasz Backer Lewin Brzeski 2022-10-14 1
125 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-10-14 1
126 Mirosław Marek Kolbuszowa 2022-10-15 1
127 Katarzyna Marek Kolbuszowa 2022-10-15 1
128 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-26 1
129 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-26 1
130 Maria Pelc SKT PŁazik 2022-12-30 1
131 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
132 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
133 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
134 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
135 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
136 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
137 Agnieszka Tyńska Pszczoły i Trutnie/ Świdnica 2023-03-23 1
138 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-04-22 1
139 Zosia Bukowska ToTuToTam 2023-05-01 1
140 Anna Bukowska Pszczoły i Trutnie - Świdnica 2023-05-01 1
141 Marek Koba Jaworzno 2023-05-01 1
142 Karolina Bukowska ToTuToTam 2023-05-01 1
143 Konrad Michalski Krosinko 2023-05-13 1
144 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-05-26 1
145 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-05-26 1
146 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-05-28 1
147 Agnieszka Bejnar Gdynia 2023-06-23 1
148 Anna Stramowska Gdynia 2023-06-23 1
149 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-09 1
150 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-09 1
151 Hanna Dębek To Tu To Tam 2023-07-14 1
152 Adam Dębek To Tu To Tam 2023-07-14 1
153 Paweł Chwatko skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
154 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
155 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
156 Agata Chwatko skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
157 Lena Podgruszewska Międzychód 2023-08-10 1
158 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2023-08-10 1
159 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2023-08-10 1
160 Arkadiusz Szymański Lubosz 2023-08-10 1
161 Maria Drabek GKT Cyrkino 2023-08-10 1
162 Paweł Podgruszewski Międzychód 2023-08-10 1
163 Dominik Pruss Kłodzko, Klub Krajoznawców Sokoły Wędrowne 2023-08-21 1
164 Wiesława Cenian Jelenia Góra 2023-09-02 1
165 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2023-09-02 1
166 Bogdan Stempkowski PTTK Lubań 2023-09-02 1
167 Krzysztof Stańczyk MKT-K Warszawa 2023-09-08 1
168 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-24 1
169 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-09-24 1
170 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2023-09-24 1
171 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2023-09-24 1
172 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-10-11 1
173 Adam Ratyński Warszawa 2023-10-11 1
174 JADWIGA BYSTRYKOWSKA BOGATYNIA 2023-10-15 1

Karta startowa: pdfpobierz490.22 KB, docpobierz37.50 KB, formularz online

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies