partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Numer

Miejscowość

Nazwa

F/1/24 Nicea Usiądź na niebieskim krzesełku
F/2/24 Nicea Z widokiem na morski lazur
F/3/24 Saint-Jean-Cap-Ferrat Lazur wybrzeża

Numer

Szczyt

Pasmo górskie

Nazwa

3/D/21 Ślęża (718 m) Masyw Ślęży Śląski Olimp
2/K/21 Wysoka (1050 m) Pieniny Przez Wąwóz Homole
3/K/21 Lubomir (912 m) Beskid Makowski Kudłacze myśli
4/K/21 Mogielica (1173 m) Beskid Wyspowy Beskidzka wyspa
5/K/21 Turbacz (1310 m) Gorce Gorce - widoków korce
6/K/21 Babia Góra (1725 m) Beskid Żywiecki Śladami dawnej granicy
13/D/21 Orlica (1084 m) Góry Orlickie "Byłem tu" - Chopin
14/D/21 Waligóra (936 m) Góry Kamienne Z radością na Radosno
17/D/21 Rudawiec (1106 m) Góry Bialskie Postaw nogę na Postawnej
2/R/21 Tarnica (1346 m) Bieszczady Zachodnie Królowa Bieszczadów
19/D/21 Śnieżka (1603 m) Karkonosze Nielatające spodki
11/D/22 Jagodna (985 m) Góry Bystrzyckie Wrzesień

 

 

 Aktualizacja mapy 09.09.2022 r.

 

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Aktualizacja Liczba tras
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-04-17 12
2 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-11-02 11
3 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-05-18 10
4 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-09 7
5 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-07-09 7
6 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-22 7
7 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-22 7
8 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-07-03 6
9 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-05-01 6
10 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-05-01 6
11 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-06-29 5
12 Sławomir Frynas Lublin 2023-08-24 5
13 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-05-02 5
14 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-09-09 4
15 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-09-24 4
16 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-09-24 4
17 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2023-11-19 4
18 Ewa Sasowska Kraków 2024-04-30 4
19 Marta Sasowska Kraków 2024-04-30 4
20 Marek Sasowski Kraków 2024-04-30 4
21 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2024-05-01 4
22 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2024-05-02 4
23 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-05-02 4
24 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-01-01 3
25 Piotr Michałowski Warszawa 2022-06-11 3
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-06-11 3
27 Paweł Kędzierski InO STOWARZYSZE / Warszawa 2022-07-06 3
28 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-07-20 3
29 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-09-24 3
30 Konrad Michalski Krosinko 2024-04-27 3
31 Katarzyna Koszyk Warszawa 2024-04-29 3
32 Adam Ratyński Warszawa 2024-04-29 3
33 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2024-05-02 3
34 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2022-02-12 2
35 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-02-12 2
36 Anna Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
37 Michał Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
38 Adam Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
39 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2022-04-15 2
40 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-06-16 2
41 Leszek Osmelak Szczecin 2022-06-16 2
42 Agnieszka Pietrzak Piastów 2022-06-18 2
43 Mariusz Pietrzak Piastów 2022-06-18 2
44 Paulina Sobcza Lublin 2022-06-18 2
45 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2022-06-18 2
46 Tomasz Woch Krzeszowice 2022-08-06 2
47 Mikołaj Woch Krzeszowice 2022-08-06 2
48 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-09-25 2
49 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-11-13 2
50 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-06-07 2
51 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-06-07 2
52 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-06-07 2
53 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-24 2
54 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-24 2
55 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-06-24 2
56 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-24 2
57 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-09-24 2
58 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-09-24 2
59 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-09-24 2
60 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-24 2
61 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2024-04-20 2
62 Agnieszka Drożdż-Hyra Bystra 2024-05-02 2
63 Paweł Matjaszek Totutotam Świdnica 2021-05-21 1
64 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 1
65 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 1
66 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 1
67 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2021-07-30 1
68 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-30 1
69 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-07 1
70 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-07 1
71 Dominik Pruss Kłodzko 2021-08-20 1
72 Korniluk Radosław Warszawa 2021-08-25 1
73 Korniluk Anna Warszawa 2021-08-25 1
74 Korniluk Jan Warszawa 2021-08-25 1
75 Korniluk Adam Warszawa 2021-08-25 1
76 Katarzyna Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
77 Klara Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
78 Tomasz Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
79 Michał Zarajczyk Lublin, Miłośnicy Wędrowania 2021-09-01 1
80 Kinga Widyna-Woch Krzeszowice 2021-09-11 1
81 Borys Woch Krzeszowice 2021-09-11 1
82 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2021-09-13 1
83 Weronika Głąb Lublin 2021-09-13 1
84 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-10-24 1
85 Jakub Cieńkowski Wyszków 2021-11-06 1
86 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-12-30 1
87 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-12-30 1
88 Ziemowit Wójcik Orientop Wrocław 2022-02-12 1
89 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2022-02-12 1
90 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2022-02-12 1
91 Anna Kowalik PTTK Szczecin 2022-04-30 1
92 Jan Kowalik PTTK Szczecin 2022-04-30 1
93 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-05-18 1
94 EWA Kalinowska Warszawa 2022-05-18 1
95 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
96 Mia Wajerczyk Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
97 Oliwia Śnieżek Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
98 Kinga Kmiecik Ustrzyki Dolne 2022-06-07 1
99 Andrzej Półgrabski DRAWSKO POMORSKIE 2022-06-10 1
100 Joanna Półgrabska DRAWSKO POMORSKIE 2022-06-10 1
101 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-11 1
102 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-11 1
103 Mateusz Krzak Szczecin 2022-06-13 1
104 Jakub Szmania HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 1
105 Artur Bączkiewicz HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 1
106 Rafał M. Socha HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 1
107 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2022-06-26 1
108 Klara Wojewodzic Koło turystyczne To tu to tam przy MDK Świdnica 2022-06-26 1
109 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-06-26 1
110 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-06-26 1
111 Ewa Świderska Radzymin 2022-07-13 1
112 Mateusz Świderski Radzymin 2022-07-13 1
113 Marysia Świderska Radzymin 2022-07-13 1
114 Artur Świderski Radzymin 2022-07-13 1
115 Małgosia Świderska Radzymin 2022-07-13 1
116 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2022-07-22 1
117 Ania Zaremba Ursynów 2022-08-01 1
118 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-05 1
119 Kinga Widna-Woch Krzeszowice 2022-08-06 1
120 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2022-08-13 1
121 Anna Głowacka Niesporczaki 2022-08-13 1
122 Iwona Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
123 Kuba Pajkowski Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
124 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
125 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 1
126 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-08-24 1
127 Maciek Zawadzki Warszawa 2022-08-25 1
128 Krzysiek Zawadzki Warszawa 2022-08-25 1
129 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-09-25 1
130 Tomasz Backer Lewin Brzeski 2022-10-14 1
131 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-10-14 1
132 Mirosław Marek Kolbuszowa 2022-10-15 1
133 Katarzyna Marek Kolbuszowa 2022-10-15 1
134 Bernadeta Żuk Bystrzyca Kłodzka 2022-11-06 1
135 Natalia Żuk Bystrzyca Kłodzka 2022-11-06 1
136 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-26 1
137 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-26 1
138 Maria Pelc SKT PŁazik 2022-12-30 1
139 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
140 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
141 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
142 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
143 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
144 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2023-02-20 1
145 Maciej Zawadzki Warszawa 2023-02-23 1
146 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2023-02-23 1
147 Agnieszka Tyńska Pszczoły i Trutnie/ Świdnica 2023-03-23 1
148 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-04-22 1
149 Zosia Bukowska ToTuToTam 2023-05-01 1
150 Marek Koba Jaworzno 2023-05-01 1
151 Karolina Bukowska ToTuToTam 2023-05-01 1
152 Anna Bukowska Pszczoły i Trutnie - Świdnica 2023-05-01 1
153 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-05-26 1
154 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-05-26 1
155 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-05-28 1
156 Agnieszka Bejnar Gdynia 2023-06-23 1
157 Anna Stramowska Gdynia 2023-06-23 1
158 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-09 1
159 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-07-09 1
160 Adam Dębek To Tu To Tam 2023-07-14 1
161 Hanna Dębek To Tu To Tam 2023-07-14 1
162 Paweł Chwatko skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
163 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
164 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
165 Agata Chwatko skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-28 1
166 Lena Podgruszewska Międzychód 2023-08-10 1
167 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2023-08-10 1
168 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2023-08-10 1
169 Arkadiusz Szymański Lubosz 2023-08-10 1
170 Maria Drabek GKT Cyrkino 2023-08-10 1
171 Paweł Podgruszewski Międzychód 2023-08-10 1
172 Dominik Pruss Kłodzko, Klub Krajoznawców Sokoły Wędrowne 2023-08-21 1
173 Wiesława Cenian Jelenia Góra 2023-09-02 1
174 Martyn Tomaszewski PTSM Lubań 2023-09-02 1
175 Bogdan Stempkowski PTTK Lubań 2023-09-02 1
176 Krzysztof Stańczyk MKT-K Warszawa 2023-09-08 1
177 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-24 1
178 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-09-24 1
179 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2023-09-24 1
180 Jadwiga Bystrykowska Bogatynia 2023-10-15 1
181 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2023-12-05 1
182 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2023-12-05 1
183 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-13 1
184 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-13 1
185 Jan Kamiński PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-02-14 1
186 Ewa Kamińska PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-02-14 1
187 Sara Breska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
188 Dominika Bednarska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
189 Dawid Korzekwa Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
190 Piotr Piątek Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
191 Dawid Majewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
192 Kate Konarzewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
193 Michał Leś Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
194 Hanna Berezowska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
195 Maciej Śpiewak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
196 Weronika Miechowska Warszawa 355 WDW Dystans 2024-02-24 1
197 Leon Garbicz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
198 Kacper Kaszański Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
199 Gabriela Sobała Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
200 Arkadiusz Terlecki Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
201 Gabriela Terlecka Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
202 Michał Harasiuk Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
203 Tymon Dąbrowski Warszawa 355 WDW Dystans 2024-02-24 1
204 Anna Kaszańska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
205 Weronika Osicka Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
206 Grzegorz Nowak Warszawa 355 WDW Dystans 2024-02-24 1
207 Oliwia Stańczyk Warszawa 355 WDW Dystans 2024-02-24 1
208 Aleksander Bargiel Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
209 Aneta Kozak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
210 Mielan Jaśniak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
211 Olivia Ciupider Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
212 Wiktor Kinasiewicz Warszawa 355 WDW Dystans 2024-02-24 1
213 Filip Spodniewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
214 Wiktoria Czyszczoń Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
215 Klaudia Piątek Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
216 Katarzyna Leś Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 1
217 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-08 1
218 Dominik Pruss Kłodzko, Oława, Mańczyce 2024-03-22 1
219 Karol Olanin Kłodzko, Oława, Mańczyce 2024-03-22 1
220 Adam Sibilski Kłodzko, Oława, Mańczyce 2024-03-22 1
221 Barbara Adamczyk PTSM Lubań 2024-04-21 1
222 Marcin Nowak Poznań 2024-05-31 1

Karta startowa: pdfpobierz490.22 KB, docpobierz37.50 KB, formularz online

Numer

Miejscowość

Nazwa

LT/1/20 Kowno Aleja Wolności

 

Numer trasy

Nazwa trasy

Województwo  Dystans




12/M/21 Gmina Mińsk Mazowiecki - Rowerem ku Bagnie Pogorzel mazowieckie 17 km
9/M/20 Radzymin i okolice - 100 lat temu pod Radzyminem mazowieckie 44 km
7/W/20 Wola - Rowerowy Młynów Warszawa 10 km
1/M/20 Gmina Dębe Wielkie - Śladami bitwy 1831 roku mazowieckie 21 km
1/L/19 Biłgoraj - Szlakiem miejsc pamięci narodowej lubelskie 11,5 km
4/P/19 Powidzki Park Krajobrazowy - Wokół jeziora Wilczyńskiego wielkopolskie 17 km
1/P/19 Rogaliński Park Krajobrazowy - Szlakiem majestatycznych dębów wielkopolskie 13 km
16/P/18 Ostrów Wielkopolski - Śladami Republiki Ostrowskiej... wielkopolskie 13 km
10/P/18 Gmina Nowy Tomyśl - Dalej od szosy, bliżej natury wielkopolskie 38 km
9/P/18 Gmina Nowy Tomyśl - Traktem, duktem, polną drogą... wielkopolskie 48 km
23/M/17 Wycieczka nad Świder mazowieckie 14,7 km
21/M/17 Siedlce i okolice - Wycieczka za obwodnicę mazowieckie 28 km
20/M/17 Gmina Wiązowna - W pogoni za czerwonym kurem mazowieckie 31 km
19/W/17 Warszawa Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa 12,5 km
19/M/17 Jabłonna Lacka - Drogą pylistą, drogą polną... mazowieckie 24 km
18/M/17 Korczew - Na spotkanie z nieskażoną naturą mazowieckie 12,5 km
2/E/17 Łódź - Szlakiem strachów i legend łódzkie 12,8 km
2/S/17 Tarnowskie Góry - Podziemne sekrety UNESCO śląskie 30 km
1/N/17 Wyspa Nowakowska warmińsko-mazurskie 16 km
3/M/15 Puszcza Kampinoska - Łosiowy maraton mazowieckie 44 km
1/Z/15 Tour de Wolin zachodniopomorskie 70 km
1/L/14 Radzyń Podlaski - Poznaj miasto moje lubelskie 10 km
1/E/11 Puszcza Bolimowska - Wędrówka po puszczy łódzkie 10 km
       

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies